Special Days Image
Sayfa 322/342 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. bu sene genel kurul toplantısı yokmu senenin. yarısı geçti,katilacagimdan değilde temettü var mi yokmu onu bilsem.ytd

Ne temettusu kar var mı kı dagıtsın.unutmuslardır toplanmayı.internet suresinde bile mali tablolar 2 sene öncesıne ait....bi cacık olmaz bunnardan....ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by SIMOVIC Yazıyı Oku
    bu sene genel kurul toplantısı yokmu senenin. yarısı geçti,katilacagimdan değilde temettü var mi yokmu onu bilsem.ytd

Genel kurul yapılır mı bilmem temettü verir mi bilmem ama bildiğim birşey var BAKAB'la 2005 yılında başlayan gönül bağımız koptu sadece maddi bağımız var onuda 3 vakte kadar bitireceğim onu biliyorum.

Benim için artık BAKAB sıradan bir kağıt oldu nokta...
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Bu hisseyi 3 küsür TL den aldım hisse 9 TL bencede bu hisseden bir çacık olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by zaycek Yazıyı Oku
    Bu hisseyi 3 küsür TL den aldım hisse 9 TL bencede bu hisseden bir çacık olmaz.
    O şanslı sen miydin? Biz de 2 liranın altında aldık ama tek fabrika 4'e çıktı. 10 senedir 3 fabrika nereye gitti diye arıyoruz.

6. Sektörde bir şirket satışı daha olmuş. Doğan Holding Sesa Ambalaj'ı satın almış. Muhtemelen Bakab'ın yarısı kadar kapasitesi olmayan bir şirket 82.5 milyon euro değer üzerinden satılıyor. Bakab'ın piyasa değeri ise 45 milyon euro.

Onda biri bile degildir
    Biri birinci lig
    Öteki ikinci lig

Bende kağıt yok

Izmir den selamlar...
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Sektörde bir şirket satışı daha olmuş. Doğan Holding Sesa Ambalaj'ı satın almış. Muhtemelen Bakab'ın yarısı kadar kapasitesi olmayan bir şirket 82.5 milyon euro değer üzerinden satılıyor. Bakab'ın piyasa değeri ise 45 milyon euro.
    GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Haydar abimin meşhur sözüdür.boyundan ziyade işlevi önemli dıye.atıl kapasiteden ziyade Pazar payı ve satış hacmi önemli.Tum rakipler çağ atladı acılımlar yaptı bokab yerınde sayıyor.pazar payı satış hacmi gerı geliyor tüm kapasıte yatırımları gümledi....Bunlar hep vizyonduzluktan.7600 lotum kaldı sata sata bitirdim.gozu ky nın cebınde olup küçük hesap pesınde koşanlar kaybedıyır....ytd

Sayfa 322/342 İlkİlk ... 222272312320321322323324332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •