Sayfa 340/342 İlkİlk ... 240290330338339340341342 SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Patronun bitmek bilmeyen üçkağıtlarından dolayı bu hisse ile uzun süredir ilgilenmeyi bırakmıştım. Şirketin mevcut durumda ambalaj yerine para basıyor olması lazım.

Son 10 yıldır kg başına 4 euronun çok az üzerinde seyreden, son iki yılda da 4 euronun altına inen ambalaj satış fiyatı Dünya'da yaşanan enflasyon nedeni ile 5 eurolara yaklaştı. Buna karşılık 2021 yılının ikinci yarısından 2022 yılının üçüncü çeyreğine kadar yüksek seyreden hammadde fiyatları son 3 aydır tarihi düşük seviyelere geldi. Şirket iki durumdan da ciddi faydalanıyor olmalı.

Ama patron bakalım bu sefer şapkadan ne çıkaracak?

2.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Patronun bitmek bilmeyen üçkağıtlarından dolayı bu hisse ile uzun süredir ilgilenmeyi bırakmıştım. Şirketin mevcut durumda ambalaj yerine para basıyor olması lazım.

Son 10 yıldır kg başına 4 euronun çok az üzerinde seyreden, son iki yılda da 4 euronun altına inen ambalaj satış fiyatı Dünya'da yaşanan enflasyon nedeni ile 5 eurolara yaklaştı. Buna karşılık 2021 yılının ikinci yarısından 2022 yılının üçüncü çeyreğine kadar yüksek seyreden hammadde fiyatları son 3 aydır tarihi düşük seviyelere geldi. Şirket iki durumdan da ciddi faydalanıyor olmalı.

Ama patron bakalım bu sefer şapkadan ne çıkaracak?
    Aradan 20 gün geçti. Hammadde fiyatları düşük fiyatta kalmaya devam ediyor. Eur/tl ise yükselmeye başladı. Şirket para basmaya devam ediyor.

Bakalım yine akıl dışı şekilde %13-15 brüt karları mı göreceğiz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Aradan 20 gün geçti. Hammadde fiyatları düşük fiyatta kalmaya devam ediyor. Eur/tl ise yükselmeye başladı. Şirket para basmaya devam ediyor.

Sayın yarımada burda senden başka yazan, benden başka okuyan yok gibi geliyor bana. Sabırla beklemeye devam ALLAH sonumuzu hayır etsin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku

Bak Ambalajın mühtiş performans sergilemesini bekliyorum, yıllık bilanço açıklanmasıyla beraber hisse fiyatının 10 Euro seviyesine çıkması süpriz olmaz. Asla yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by BALİBALİ Yazıyı Oku
    Bak Ambalajın mühtiş performans sergilemesini bekliyorum, yıllık bilanço açıklanmasıyla beraber hisse fiyatının 10 Euro seviyesine çıkması süpriz olmaz. Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sen yenisin galiba.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

6. Güldürdün beni, Allah uzun ömürler versin sizlere, bırak dilberi becermeyi falan ben muazzam bir yükseliş bekliyorum kardeşim, yakın zamanda 10 Euro fiyatları göreceğiz inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by BALİBALİ Yazıyı Oku
    Güldürdün beni, Allah uzun ömürler versin sizlere, bırak dilberi becermeyi falan ben muazzam bir yükseliş bekliyorum kardeşim, yakın zamanda 10 Euro fiyatları göreceğiz inşallah.

İnşaallah hep gülen olursun, ALLAH ağlatmasın. Kiminle dans ettiğini biliyorsan sıkıntı yok, Sertaç BAKİOĞLU ile dans ediyorsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
    Net Dönem Karı veya Zararı
    162.710.461
    76.176.073

12 aylık net kemiksiz kâr, ortaklara hayırlı olsun. Şimdi 2 tl temettü bu kağıda yakışır ve ilaç gibi gelir.

Sayfa 340/342 İlkİlk ... 240290330338339340341342 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •