Sayfa 273/342 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku

Bunun dışında hisse birçok kere gün içinde %7-8 yukarı yapıp tekrar eski seviyesine indi. Bunu yapanlar da hep aynı kurumlar. Her iki durum da yukarıda alıntıladığım nedenden dolayı oluyor.

Burada şirketi çok yakından tanıyan, kaderine razı olmayacak bilinçli bir yatırımcı topluluğu var. Bu kapsamda zaman aşımına uğramamış ve şirketin en şaibeli dönemleri olan 2014-2015 yılları için bir inceleme ve her ne kadar sonuç almak çok zor olsa da tahtada gerçekleşen işlemler ile ilgili SPK ya başvuru yapılması yönünde hazırlıklara hız vermek gerekir.
     Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    bu terbiyesizler eski alışkanlıklarına hemen dönüyorlar, bunlara bu kez sağlam bir ders vermek gerekecek.

Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    2017 yılına kadar bilanço oyunları ile yatırımcıyı söğüşlediler. Bilanço oyunları son iki senedir ufak tefek detaylar dışında (Bak-net vs.) azaldı. Bu sefer de piyasada aktif işlem gören lot sayısı azaldığı için belli kurumlarla tahtayı istedikleri gibi kontrol etmeye başladılar. Yani yatırımcıyı söğüşlemenin yöntemi değişti.
    Eski alışkanlıklarına örnek küçük mahdumun mecnur çolak ile dillere destan hukuksuzluklarıdır
    spk dan cezalar almıştır.

Alıntıladığım ilk mesajınızdaki koyuladığım kısım yani şikayet kısmını gerçekleştirmek gerek

öncede dediğim gibi köpek bok yemekten vazgeçmiyor
    illa bir ders lazım..

2. Arkadaşlar merhaba, uzun bir aradan sonra tekrar birlikteyiz, yazılanları okuyorum ve tahtayı da sürekli takip ediyorum, ...unu deşen tavuk gibi yukarı aşağı, fiyat hala geçen senenin fiyatının altında seyrediyor, ben daha önce bu forumda çok kez uyardım, bir kez daha bizi şaşırtmayın üzmeyin diye ne oldu? adamlarıyla bildiklerinden vazgeçmiyorlar, bu hissede yatırımcı var mı yok mu, yatırımcı karda mı zararda mı bunlar için önemli değil böyle şeyler, defter değeri bugün itibari ile 5,20 TL.dir. fiyat ise halen 4,78 TL. 2014 ve 2015 yılları için kapsamlı bir vergi incelemesi yapılması amacıyla Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı'na başvuru yapılmalıdır. Ardından SPK başvurusu yapılmalıdır. Ardından tüm hissedarlar birleşip T.T.K 'daki azınlık haklarının verdiği yetkiler kullanılarak firmaya gerekirse dava açılmalıdır.Bu seneki genel kurula da katılmak istiyorum, cesaretleri varsa Cem Bakioğlu, Sertaç Bakioğlu, Enver Bakioğlu toplantıya gelirler ve sorularımıza cevap verirler, Madem öyle işte böyle!

3. Siz mi büyüksünüz yoksa? Ardımızda konusunda uzman T.T.K avukatlarıyla ve Y.M.M 'lerle geliyoruz,merak etmeyin Allah büyüktür.

4. Yetti artık!

5. İlgililer burayı okuyorlardir umarım, bunlara telefon açıp mail atıp vs bilgilendirmenin bu saatten sonra gereksiz oldugunu düşünüyorum.
    Genel kurula katilalim ve durumu görelim önce,

Bu yıl temettü verecek mi haberlerde göremedim

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bu yıl temettü verecek mi haberlerde göremedim

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Haberlerde göremezsin zira şirket hala açıklamadı, burada herkes bekliyor özelliklede genel kurulu.:yes:
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. Hisse yukarı hareket ettiğinde hemen satış tarafında beliren kurumlara iyi dikkat etmek lazım.

Sayfa 273/342 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •