Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 89 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

2. kaldıraçlı olanlar....dikkatli olmalı....
    69dan 59gösterilen yerde....10k fark....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

amerikaya paralel çakılmış, ama 62 ve 64.5 üstüne dönülmüş sonuçta.
    bir iki gün kritik. görüntüde tekrar hemen herşey pozitif, aşırı alım dışında, o da sürüp gidebiliyor zaman zaman.

57.5a pull back niyetlenip bu kadar yapabilmiş de olabilir, zebil gibi alım geliyor etflerden vs.

geçen çıkışta önceki tepede sallanmış ama bu kadar terör olmamıştı.
    daha yukarıda olmuştu çok benzeri. orası 102de şimdi.

önce 69 üstüne oturalım, becerirsek 82 ve 102 görünecek ama arada zor bi yer de olacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    kaldıraçlı olanlar....dikkatli olmalı....
    69dan 59gösterilen yerde....10k fark....
    ,anında 69 rakamlardan 60 cıvarına inmesi ironi,oradan tekrar 67-68 olması hep ironi,çok büyük paralar dönüyor,öyle bizim gibi 3-500 dolarlarlan oynamıyorlar,milyon dolarlar dönüyor ortada,ben bunda değilim zaten,ilk çıktığında almıştık onuda çerez parasına sattık,nereden bileceksinki cent fiatından 60 bin üstüne atacağını,60 neysede bana 1000 rakamıda yeterliydi,1 adet bile bırakmadık korkumuza,neymis cia takipteymiş guya

67 üstü iyi, 64 altı pohtan artık

not :
    ben böyle kesin şeylerden bahsediyor hissi verebilecek şekilde yazıyorum galiba ama sonuçta herkes neredeyse her zaman olasılıklardan bahsediyor. yani yazdıklarım (bence) parantezinde.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    ,anında 69 rakamlardan 60 cıvarına inmesi ironi,oradan tekrar 67-68 olması hep ironi,çok büyük paralar dönüyor,öyle bizim gibi 3-500 dolarlarlan oynamıyorlar,milyon dolarlar dönüyor ortada,ben bunda değilim zaten,ilk çıktığında almıştık onuda çerez parasına sattık,nereden bileceksinki cent fiatından 60 bin üstüne atacağını,60 neysede bana 1000 rakamıda yeterliydi,1 adet bile bırakmadık korkumuza,neymis cia takipteymiş guya
    bi köşede unutsanız ne iyi olurmuş ama bu ortamlarda sık dolaşıp da öyle birşey yapabilene rastlamadım

milyon değil milyar diyelim, şu ara öyle.

7.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    67 üstü iyi, 64 altı pohtan artık

not :
    ben böyle kesin şeylerden bahsediyor hissi verebilecek şekilde yazıyorum galiba ama sonuçta herkes neredeyse her zaman olasılıklardan bahsediyor. yani yazdıklarım (bence) parantezinde.
    https://www.tradingview.com/x/1Emw6xjl/ 66 yoklar gibi...65 e pin atar mı....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/1Emw6xjl/ 66 yoklar gibi...65 e pin atar mı....
    66 yoklamış +

Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •