Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 25 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Hız sorunu

1. internet yavaş mavaş...boş ver zaten, önemli huberler var, ebru bile boş durmamış: https://www.msn.com/tr-tr/eglence/un...or/ar-BB1isecG

2. Hız sorunu olan biri deneyip haberdar etse...
    Diğerlerinin de işine yarar. Ben çikilop gibi bağlandığımdan geri bildirim veremiyorum:

Not: Internet Servis Sağlayıcım = Turknet.

Alıntı Originally Posted by ASAP_ Yazıyı Oku
    Foruma bazı internet sağlayıcılarının DNS sunucularından ulaşım çok yavaş.
    İlle de daha hızlı bağlanmak istiyorum diyenler DNS sunucularını Google sunucuları ile değiştirirse sorunu çözülür diye düşünüyorum.

https://www.karel.com.tr/blog/dns-ne...n-tum-bilgiler

Benim izafi olarak hız sorunum yok. 30 saniyede bi değişiyor sayfalar, yeteri kadar hızlı yani.. nereye yetişecem ki pazar pazar..
    1000 Mbps internet var, DNS ayarlarıyla ilgili olduğunu sanmıyorum keza YouTube falan uçuyor..

Edit.. Tabletten girmeyi denedim.. daha önce olmayan bir bildirim çıktı.. siteye devam et diyerek de giremedim hiç bir türlü.

Mesela HızlıResim.com sitesi de aynı hisse.net gibi çok çok geç yükleniyor.. Dolaştığım diğer sitelerde sorun yok.

Editin editi.. bu editi yapmak 2-3 dakika sürdü. Umarım kısa zamanda sorun tespit edilip çözülür.
    Son düzenleme : INVENTOR; 18-02-2024 saat: 16:12.
    Teknikte zorlama yoktur..

4. merhaba arkadaşlar tekrardan bakabilir misiniz? Şuan bir düzeltme yaptım. Sizde nasıl site?
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

5. Android 13 browser ile siteyi kullanım normale dönmüş. Teşekkürler.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

6. Güzel, normale dönmüş,

Neden yavaşlıyor!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Güzel, normale dönmüş,

Neden yavaşlıyor!!
    Şuan herşey normal mi acaba? Yavaşlama sebebi karışık biraz mail sorununu çözmeye çalışırken DNS ayarlarını değiştirdim ondan kaynaklı.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

8.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    Şuan herşey normal mi acaba? Yavaşlama sebebi karışık biraz mail sorununu çözmeye çalışırken DNS ayarlarını değiştirdim ondan kaynaklı.
    Gayet iyi,bence ,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •