Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 20 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MOGAN Mogan Enerji Yatırım Holding A.Ş.

1. borca batık bir şirket halka sunuluyor.

2. İş Yatırım'dan KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler paylaşıldı: Mogan Enerji Yatırım Holding A.Ş.’nin (“Şirket”) paylarının halka arzına ilişkin talep toplama işlemleri, 28-29 Şubat-1 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşmiştir. Şirket’in 1 TL nominal değerli payları 11,33 TL fiyattan halka arz edilmiş olup, 262.635.000 TL nominal değerli payların satışı sonucunda halka arz büyüklüğü 2.975.654.550 TL olarak gerçekleşmiştir.
    Halka arzda,
    Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar’a tahsis edilen payların 1,47 katı ve
    Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar’a tahsis edilen payların 13,77 katı talep toplanmıştır.
    Böylece, halka arzda planlanan tahsisatın toplam 3,93 katı talep toplanmıştır. Halka arz sonucunda, 3.502.171 adedi Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar, 212 adedi Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar olmak üzere, toplam 3.502.383 yatırımcının talebi karşılanacak şekilde dağıtım yapılmıştır. Halka arz fiyatı üzerinden yatırımcı grubu bazında talep ve dağıtım bilgisi aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

MOGAN ENERJİ KAÇ LOT VERDİ?
    Açıklanan rakamlara göre bireysel yatırımcıya 59-60 lot pay düşüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    ..........

MOGAN ENERJİ KAÇ LOT VERDİ?
    ........
    Bana 67 geldi.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by sawkolik Yazıyı Oku
    Bana 67 geldi.
    Bana da 67 lot.
    2 saat önceki haber.3,4 yerde 60 lot yazıyordu.

MOGAN ENERJİ HALKA ARZ SONUÇLARI AÇIKLANDI

Toplamda 2.97 milyar TL'lik halka arz büyüklüğüne sahip olan Mogan Enerji, 262 milyon 635 bin lot dağıtım gerçekleştirdi. İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. liderliğindeki konsorsiyum tarafından 11,33 TL fiyatla halka arz edilen şirketin sonuçlarına göre, 3 milyon 502 bin 171 yurtiçi bireysel yatırımcı başına yaklaşık 60 lot düşüş oldu.

5. 15 tahminim
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

6. Avgyo gibi bunu da bastılar sanırım...

7. 50 lirayı bu yıl rahat test eder diye tahmin ediyorum
    30 da çözülürse kesin alırım
    arza katılmayanın başka çaresi yok
    benim gibl yazıp piyasadan alacak
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

8. Halka arz edilen 262.635.000 TL nominal değerli şirket payları 7 Mart 2024 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 11,33 TL baz fiyat, “MOGAN.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacak. İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlendi.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •