Sayfa 365/1004 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Burada senin gibi ağzından Allah kitap düşürmeyen ama kalbide okadar .................. adamlardansın ,
    bak her sana yazı yazdığımda farkındamsın sert yazıyorum neden çünkü ya beynin yetmiyor yazılanları süzmeye yada bana sallayacak birşey bulamıyorsun hemen yukarda yaptığın gibi kıvırıp duruyorsun, senin ne olduğunu bizler biliyoruz rahat ol .Bana yazmışın ya aptal adama anlatır gibi 10 kere söyledim 1 daha söyleyim ben vıop yapmıyorum hisse alıp satarım.Senin kulvarında olanlara özelden yaptığın panpalarınada benzemem netimdir yakışana yakıştığı elbiseyi giydiririm.Senin elbisen yazdıklarınla giydiklerin uyuşmuyor minik yatırımcı son noktayı koymuş arakada bir insan burada long şort diye 10 msj atıyorsa birde bunu siyah yazı ile büyütüp giydiği elbise bellidir
    Bu yüzden boş işleri bırak bize merhametten bahsetme beni tanıyormusun yok ne dua aldığımı biliyormusun peki kim sana bu hakkı veriyor .Hadi şimdi işine bak .
    birkez daha küçük beyninle yazılanları idrak edemeyen küçük bir zeka yapısa sahipsin....... senin ve senin gibiler işlemlerimin yalan olduğu iddasısıydı ... ben onlara resim attım diyorum gördüler sen hala mal mal yazıyorsun......viop yapamazsın sende o feraset yok... viop yapanların küçüklerin neredeyse tamamı zarar yazar ... çok çok az zarar yazmadan kazanan var .idda ediyorum viop yaptın boyunun ölçüsünü alıp terkettin.... şimdi sus analizlerini yap ....başımı ağrıtma.....geçen arkadaş seni çuval gibi yerlere serdi...hala efeleniyorsun....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    birkez daha küçük beyninle yazılanları idrak edemeyen küçük bir zeka yapısa sahipsin....... senin ve senin gibiler işlemlerimin yalan olduğu iddasısıydı ... ben onlara resim attım diyorum gördüler sen hala mal mal yazıyorsun......viop yapamazsın sende o feraset yok... viop yapanların küçüklerin neredeyse tamamı zarar yazar ... çok çok az zarar yazmadan kazanan var .idda ediyorum viop yaptın boyunun ölçüsünü alıp terkettin.... şimdi sus analizlerini yap ....başımı ağrıtma.....geçen arkadaş seni çuval gibi yerlere serdi...hala efeleniyorsun....
    Neyi anlamıyor...BAZI ARKADAŞLAR İNANMADI..

Sen de iddianı ispatlamak için belge gösterdin...Bu konuda şüphe bitmiştir,konu kapanmıştır.

KAZANAN HAKLIDIR.VİOBda kazanan oldukça-kıvrak ve analitik düşünendir.Ve tebrik ederim...

Takma onu..Durduk yere bulaşırsa STREST ATMA BABINDAN 2-3 salla...

Böylelerine fazla yumusaklık-anlayış gösterme..Bunlar anlayışı ,ZAAF OLARAK görürler...

Nezaketten-yardımdan-anlayıştan anlayana bu DEĞERLER GÖSTERİLMELİ(BENCE)

Bak sen ona bulaşmadığın halde gelip bulaşıyor.İLK TAŞI ATAN HER ZAMAN HAKSIZDIR.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

kim ne kazanıyor kaybediyor bilmiyorum ilgilendirmiyorda.. herkesin parası kendine de.

vioptan dolayı nasıl dua alıyorsunuz veya ediyorsunuz.

orayı çözemedim.

abka yolla oradan 2 3 ayet.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    kim ne kazanıyor kaybediyor bilmiyorum ilgilendirmiyorda.. herkesin parası kendine de.

vioptan dolayı nasıl dua alıyorsunuz veya ediyorsunuz.

orayı çözemedim.
    O bizim AİLE-İÇ MESELEMİZ...Dışardan konuşanı olaya dahil etmiyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku

alıntıladığım yeri okuyan senin ne mal bir adam olduğunu anlar
    önce merhametimize laf attın,sonra dua alıp almadığıma şimdide vıop yaıp boyumun ölçüsünü aldığımı iddia ediyorsun bu yazdıklarını neye göre yazıyorsun beni tanıyormusun yok , benimle bir ortamda bulundun mu yok , o zaman neden yalan iftira atıyorsun belanı bulursun yakında bu kafa ile gidersen , hangi arkadaşın beni çuval gibi yere sermiş arkadaşına anladığı şekilde cvp verildi oda anlamıştır , ha sen neden tuzlukla elinde topikte dolaşıyorsun arkadaşın gelsin bana , bak deminde lunar soul tuzlukla koştun topikte bu kadar kıvırıp yandaş arama sonra kötü yola düşersin
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Neyi anlamıyor...BAZI ARKADAŞLAR İNANMADI..

Sen de iddianı ispatlamak için belge gösterdin...Bu konuda şüphe bitmiştir,konu kapanmıştır.

KAZANAN HAKLIDIR.VİOBda kazanan oldukça-kıvrak ve analitik düşünendir.Ve tebrik ederim...

Takma onu..Durduk yere bulaşırsa STREST ATMA BABINDAN 2-3 salla...

Böylelerine fazla yumusaklık-anlayış gösterme..Bunlar anlayışı ,ZAAF OLARAK görürler...

Nezaketten-yardımdan-anlayıştan anlayana bu DEĞERLER GÖSTERİLMELİ(BENCE)

Bak sen ona bulaşmadığın halde gelip bulaşıyor.İLK TAŞI ATAN HER ZAMAN HAKSIZDIR.
    düşkün abka KAPAK olmaya gelmiş yine bir tuzlukta senin elinde yani aynı tavanın balığı olduğunda yukardaki yazılar yazmayı seversiniz.
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    Ben aleviler arasında büyüdüm.SİVAS İMRANLI KÜRT ALEVİ ve ÇORUM TÜRK alevi komşularımız vardı.

Gecekonduda neredeyse tüm komşularımız aleviydi..Gayet güzel komşuluk ilişkimiz vardı. ''düşkün'' kelimesi onların değerlerinde var.

Yani kendi adet-geleneklerine uymayana bu şekilde derlerdi.

Benim açımdan ,DÜŞKÜN kelimesi anlamsız.O dairede değilim ki

8.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    abi uğraşmıyım diyorum ama kaşınıyor.

diyelim ki işlemler doğru (montaj artık çok kolay ama biz doğru kabul edeceğiz.) adam 10.161,75ten şortta kalmış gündüz seansında 14:16da, gece onu kapamış muhtemelen pasif emirle. o da muhtemelen.

ha bu arada, ekran görüntüsünde gündüz seansı dediği işlemler tokatlının gün içinde buraya yazdığı rakamlarla uyuşmuyor nedense

şimdi altta yazacağım paragrafı sen anlarsın başkaları anlamayabilir;

o resimde tokatyıldızı kardeşimin yaptığı 10161,75 kısa poz var di mi? gündüz seansı bir tek saat 14:16da 10.161,75ten işlem geçti sonra orayı deldi geçti sonra altına uğramadı. isteyen dakikalık grafiğe bakabilir. Fakat tokatınyıldızı ne yapıyor? saat 14:19da 10190 longlar kapatıldı mesajı atıyor foruma. tesadüf ki o saate uygun tek 10190 işlemi saat 14:17de isteyen yine dakikalık grafiği kontrol edebilir.

O resimdeki diğer işlemlere de baktım, nedense hiçbiri tokatçının buraya yazdığı mesajlara uymuyor
    -----------------------------------------------------------------

tokatlı'nın ne yaptığını anlatayım size. Önceleri hayali bir poz yazar, duruma göre mesajı siler veya değiştirirdi. şimdi taktik değiştirdi.

bazı şeylere şahit olduk da konuşuyoruz. önceden yaptığına dair forumdan biriyle yazışmamız;

Tabi anladı işler öyle çok iyi gitmiyor taktik değişti. Şu anki taktik şöyle;
    geldi ekrana, bakıyor viop rakamlarına diyelim ki viop o an 10010
    5 dakika önceki dip bir rakamdan(1-2 puan pay bırakarak) long yazıyor foruma. e nasılsa o an 10010, 10 dakika önceki rakamdan long yazmakta ne var ha diyelim ki o buraya yazdıktan sonra şelale geldi, bu sefer de "ben çok hızlıyım pozu kapadım bile" diyor . Şort için, vice versa. Buna bir sürü örnek bulurum eski mesajlarından ama uğraşmayacağım.

--------------------------

gelelim bugüne, akşam seansında 10003.75 ve 10005,00 gördüğü tek an 21:39 dakikalık barı, o saatte tokatlı apim ne yapıyor, şu mesajları yazmakla meşgul,

21:38 mesajı

21:40 mesajı

-----------------------

gelelim diğer konuya,

tokatçı kardeşimin belirttiği son poz 10251 şort. (Aslında 10161,75ten şortta terste kalmış da olsun 10251den de şort, jetonlar lunapark jetonu nasılsa )

sonra ne diyor? 10003 şortlar kapatıldı. aradaki 10.161,75 ve diğer işlemler nerde? puf

neyse ben anlatacağımı anlattım, isteyen inanmaya devam eder. İnanacak olanlara elimde satılık boğaz köprüsü için görüşme daveti göndericem

Tokatçının burada yaptığı bu ha tuzlukla dolaşanlar kabul etmez
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 365/1004 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •