Sayfa 366/1004 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    O bizim AİLE-İÇ MESELEMİZ...Dışardan konuşanı olaya dahil etmiyoruz.
    haram kazanç veya haram yeme konusunda sabahtan akşama kadar burada yarışıyor olabilir dini bütün arkadaşlar beni ilgilendirmiyorda.

dua kısmı çokomelli ..akıl dışı

yada ben hiç girmeyim... afiyet olsun inşallah .

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ben aleviler arasında büyüdüm.SİVAS İMRANLI KÜRT ALEVİ ve ÇORUM TÜRK alevi komşularımız vardı.

Gecekonduda neredeyse tüm komşularımız aleviydi..Gayet güzel komşuluk ilişkimiz vardı. ''düşkün'' kelimesi onların değerlerinde var.

Yani kendi adet-geleneklerine uymayana bu şekilde derlerdi.

Benim açımdan ,DÜŞKÜN kelimesi anlamsız.O dairede değilim ki
    benim için düşkün abkasın yandaş olmayı seviyorsun aynı zamanda kabul etmesende kibirlisin ama ince siyaset yaparak uyguluyorsun ben yemiyorum.
    bana geçen hisselerini yaz diyorsun burada sen neden cuma yazmadın ama ogun salça oldun gerçi söyleyeceğimizi söyledik sana
    FORMASYON AVCISI -53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,632
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    haram kazanç veya haram yeme konusunda sabahtan akşama kadar burada yarışıyor olabilir dini bütün arkadaşlar beni ilgilendirmiyorda.

dua kısmı çokomelli ..
    Tamam işte gelip te beni bunlarla eleştirebilmen için İSLAMIN ASGARİ DEĞERLERİNİ yaşaman lazım...

İşte o zaman seninle bunun sınırlarını 4 mezhep-imam yusuf veya SEKULER DEVLET-PARANIN DEĞER KAYBI vs...göre konuşuruz.

-En basit mantık: BİR ŞEY TAM OLARAK YAPILAMIYORSA BÜTÜN OLARAK TERKEDİLMEZ''

Namaz kılmıyorum diye CUMAYA da mı gitmeyelim...Dedikodu(gıybet) ettiğimiz için kumarda mı oynuyalım.

İSLAMDA O KADAR ÇOK EMİR-YASAK VAR Kİ...Elinden geldiğince uymaya çalışırsın..Bir ihlal yaptım diye herşeyi bırakmak zorunda değilsin..BU VESVESEDİR...Elinden geldiğince yaparsın..Allah tamamına erdirsin..

Pantolunuma çamur sıçradı diye bataklığa mı gireyim.

vs...sabaha kadar konuşabiliriz.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

MHP'de ''seçim hukuku toplantısı'' yapılmış... seçim günü yapılması gerekenler konuşulmuş

% 12 oy ile sandık kollayacaklar... NİYE ?

TAYYİP ERDOĞAN'ın oylarının bekçiliğini yapacaklar...

50 senelik partiyi, milyonlarca ülkücüyü...

orta yolcu, kapitalist, hırsızların emrine verdiler... yazıklar olsun

yargılamıyorum eleştirmiyorum ba na neee

akıl veriyorum.

kullan madem..

haram istemediğin kadar yee.

afiyet bal şeker olsun.

istemediğin kadar günah işlee... yarasınnnn.

da.

haram işlerken karşılıklı dua etmek.

AKIL DIŞIDIR
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

forumda bir x kişisinin şort long fark etmez 10 dk bir gelip 10 puan işlemini buraya yazmasının ne mantığı var. 1 tane makul gerekçe varsa ikna olmaya hazırım.

kar dahi etsen komisyona gidiyor.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

alıntıladığım yeri okuyan senin ne mal bir adam olduğunu anlar
    önce merhametimize laf attın,sonra dua alıp almadığıma şimdide vıop yaıp boyumun ölçüsünü aldığımı iddia ediyorsun bu yazdıklarını neye göre yazıyorsun beni tanıyormusun yok , benimle bir ortamda bulundun mu yok , o zaman neden yalan iftira atıyorsun belanı bulursun yakında bu kafa ile gidersen , hangi arkadaşın beni çuval gibi yere sermiş arkadaşına anladığı şekilde cvp verildi oda anlamıştır , ha sen neden tuzlukla elinde topikte dolaşıyorsun arkadaşın gelsin bana , bak deminde lunar soul tuzlukla koştun topikte bu kadar kıvırıp yandaş arama sonra kötü yola düşersin
    saul da seni madara etti... emre gibi beyefendi birine bile çamur atan birisin... .emre de seni rezil etti....sonra kıvırdın yalvardın....emre tekrar sana cevap yazdı..muhatap oldu....zavallı.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

EMLAK DAYU

geçen yazmayı unuttum, onuda yazayım... konu tam açıklığa kavuşsun kafanda soru işareti kalmasın

evden çıkış stratejisini anlatmıştık, şimdi evin içindeki stratejiyi dinle:

kapıda 2 kilit mekanizması var, biri 3 kere şıkırt ediyor, diğeri 2

akşam eve geldiğimde, önce alttakini 1 şıkırt ile kilitlerim

(mutfak ile dış kapı karşı karşıya )

sonra her 1 saatte mutfağa gittiğimde, dönerken 1'er şıkırt daha kilitlenir

böylece uyku saatine kadar 5 kilit işlemide tamamlanmış olur

en son yatmadan önce, kilitler sona doğru zorlanır, artık dönmediği, hepsinin (5 şıkırt ) tamamlandığı teyit edilir.

''yaa manyak, eve girince 5'inide birden kilitlesene... sıır'' muhabbetine girme hiç... onun açıklaması çok uzun yazsamda anlamazsın

ret listesine alıp, mesajımı okuyamadıysan... haber et bilelim

Sayfa 366/1004 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •