Sayfa 412/1004 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    O pozu yarın kapaturun sıkıntı yok

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,534
    günün tepesinden görece berbat sayılacak kapanış oldu ..karanlıkta bile kaktırdı herif

3. Marketler Ramazan ayında fiyat sabitleme ve indirim kararı almış.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bugün mübarek Ramazan ayının ilk günü ,açlık ve sususzluğu bırak -bugün İstanbul da hava ,Mart ayı olmasına rağmen Temmuz gibi ..onu da bırak ..beni tek rahatsız eden sigarasızlık ki sen de içen birisin anlarsın ..

İftardan sonra bi paket içecem sonra konuşuruz ..
    The good (ki benim) The bad(ki sensin) ve The ugly ki Maaciit
    Hayat hoş gerisi boş

5. VOLKAN bey demiş ki; Aralık sonu 7300 endekste "Döngünün Depresyon aşamasındayız, Sat'mak için değil Al'mak icin piyasayı izlemeye başlıyoruz dedik... Hadi ordannnn diyen cok oldu ;))

5 Ocak Strateji notumuzda, 7600 endekste, "...herkes 6800 beklerken 8800 de mal almak icin birbirini ezebilir, 7900 uzeri Yelkenler Fora dedik... Yavaş gel dediler ;))

19 Şubat "Strateji Güncelleme" Notumuzda, 9400 endekste, artık Al'mak için degil, Kar Al'mak icin piyasayı izliyoruz, yedek akceleri 8600 endekse saklayalim dedik... Geldi felaket tellalı dediler ;)))

Aslında tüm bu süreçte sadece aşağıdaki "Yatırım Psikoloji Döngüsü ve disiplinle takip ettiğimiz" Trend Takip Algoritma"mıza sadık kaldık. Yandık bittik, ya da koptuk gidiyoruz rüzgarına kapılmadık.

Insallah bir sonraki trendin de yine aynı disiplin ve korumacı-fırsatçı yaklaşımımızla içinde olmaya çalışacağız.

Bu seviyelerden itibaren piyasayi tekrar fırsat arama moduna geçerek izlemeye başladık. Acelemiz yok, sakin sakin dogru sektor ve hisseleri takibe başlıyoruz...

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    malsız giriyoruz....ama biraz daha tırtıklasak mı şu palayı.....dansöz yapalım onu......
    Benim sistem sat sinyali üretti dayucuğum, bu ficin not işi bi katakulliye kurban gitti
    Yarın fişi çekelim boşuna elenktürük harcarız, herif oruç tutuyor olmalı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7. Bugün bence ciddi zarar oldu vatandaşlarda.

Herif hiç acımadı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    O pozu yarın kapaturun sıkıntı yok
    8 mart dan alıntı yapcaam ..10 mart taki bazı yazılarım nedense silindi yanlışlıkla muhtemeln ,o kadar kavga gürltü hakaret arasında masum yazılarım gümbürtüye gitti
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 412/1004 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462512912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •