Sayfa 417/1004 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu cuma akşamki 10100 den gelen lönk yani akşamki senin tombik barnağ
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,512
    Seçimde muhalefet Türkiye geneli yüksek oy oranı yakalarsa ki emekliye atılan kazıktan sonra çok da düşük olasılık değil ..erken seçim söylemleri başlarmı ? bence başlar .. borsa için iyi bir gelişme olmayabilir ..
    Seçim sonrası enflasyonla mücadele adına alınacak önlemler de borsa için negatif etkiler doğurabilir
    Ramazan ayının istatistiksel borsanın performansına negatif etkisini de düşünürsek
    3 mayıs S&P ye kadar havuç yok gibi

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,512
    Ben yazıyı hazırlarken Sindoma da benzer şeyler yazmış ..yukarıda yazılanlar olasılıklar dahilinde

nohut abinin tüm meraklarını gidermişler. erdemir.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1257686

Şirketimizin 31 Mart 2023 tarihli 79 no.lu Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda onaylanmış olan "Pay Geri Alım Programı" ile 27 Nisan 2023 ve 11 Mart 2024 tarihli Yönetim Kurulu kararları kapsamında verilen yetkiye istinaden;

- Daha önce ayrılan 1.000.000.000 TL (Bir Milyar Türk Lirası) fona ilave olarak, Şirketin kendi paylarını geri alması için ayrılacak fonun en fazla 3.000.000.000 TL (Üç Milyar Türk Lirası) olarak belirlenmesine,

- Pay geri alımına ilişkin gerekli her türlü işlemi yapmak üzere Yönetim Kurulu Üyesi ve Murahhas Aza ile Finansal Yönetim ve Mali İşler Grup Başkan Yardımcısı'nın ayrı ayrı yetkilendirilmelerine karar verilmiştir.

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Yerel seçim sonuçlarında iktidar almak için yola çıktığı İstanbul ve Ankara yı alamayıp üzerine elindeki büyükşehir belediyelerinden kaybederse genel seçim mırıldanmaları olur mu sene sonuna doğru.
    Bahçeli yerel seçimle ilgili ortaya hiç çıkmadı bakalım bu haftada çıkmazsa meydana bir sıkıntı olduğunu düşünürüm .Teşkilatlardan aynı siyasi konuşmalar olduğundan insanların ekonomik sıkıntılarından dolayı kimsenin bu konuşmalara bakmadığı ikazları geldiği söyleniyor.Çok değişik bir yerel seçim olacağı benziyor .Piyasa sadece ortodoks politikalar yabancının gelmesini konuşuyor bence yukarda belirttiğim durumda olursa tedirginlik yaratır piyasada .
    Benzer düşünüyorum.
    İlave önemli bir diğer konuda İmamoğlu nun siyasi yasak ve hapis ile yargılandığı dava 25 Nisan da olacak...Ertelenmişti.
    O konuda önemli ki büyük ihtimal İstanbul u alacak ve davaya Belediye başkanı olarak girecek.

Ben MHP den de seçim sonu farklı söylemler bekliyorum.
    Karışık bir süreç

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,512
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Tuprs yüzdeselliği nedir tam olarak
    en son -%2 ye yakındı o civarda kapattı heralde

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT kapanış, BofA ve Y/F alarak kapatmadı! bu durum yarın için umut vermedi! artık pazartesileri geleneksel satış günü olmaya başladı!
    Bofa spotta satışa ilaveten 13 bin kontrat da short açmış bugün... Günlük işlem önemli değil ama hafta sonu bir nereden geldik nereye gidiyoruz diye bakmak lazım

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    en son -%2 ye yakındı o civarda kapattı heralde
    Herif son endekis bükücü, endekis sıfır nokta 26 derece bizim hisseler suyuniçinde yüzüyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 417/1004 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •