Sayfa 469/1004 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: Viop LV

1. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Akşam pazarı ilginç olacak. Bankaları karşılayanlar başka şeyler satabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

3. Herifi sağlı sollu tırtıkladık tohatlı abi ben şortu kapattım, eccükte yarın üteriz

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. YKBNK kurban seçilmiş olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.

5. Anlaşılan o ki, son dönemde piyasalarda oluşan panik Merkez Bankası yöneticilerini de telaşlandırdı.

Merkez Bankasında üst düzey isimler Londra ya gidip yabancı bir bankanın müşterileri ile kapalı toplantılar yaptığını öğrendim. Bu Merkez Bankası ve devlet ciddiyeti ile bağdaşmaz. Varolan sorunlara kısa vadede çözüm üretmek için yapılan bu hamleler yabancı yatırımcılardaki Türkiye algısını daha da bozar.

Merkez Bankası yöneticilerinin bunun yerine ivedilikle şeffaf bir şekilde doğruları yapmasını tavsiye ederim.

Her zaman söylediğim gibi devlet yönetmek, üst düzey kamu görevinde olmak ciddiyet ve sorumluluk gerektirir.

Maalesef bundan çok uzaktayız.

Bilge Yılmaz
    @ProfBilgeYilmaz
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    10104...........................ŞORT.............. ....................hadi eşşek pala........
    10021....................şortlar kapatıldı LONG tekrar.................

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herifi sağlı sollu tırtıkladık tohatlı abi ben şortu kapattım, eccükte yarın üteriz
    Tebrikler......tırtıklamaya devam.......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

SPOT

Sayfa 469/1004 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •