Sayfa 52/1004 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Endeks ağırlığı olan bazı tahtalar ve bankalar dolar bazlı günlük grafları bende bozulmaya başladı .
    bugunkü kapanışla beraber önümüzdeki haftanın ilk günkü kapanışları günlük ortalamalar için önem arz eder.
    önümüzde sadece 8 mart fıch havucu var , bu rapor daha önceden hazineye bildirildiğinden birileri bizden önce sonucu biliyor olacak.Pas geçilirse hazır bilançolarda geri atıldığına göre pıst 100 yatay ve düzeltme ile hareket edeceğini düşünüyorum yeni havuç gelene kadar.
    dip not.
    yaptığım analizleri anlamayıp burada iftira ve algı kurmaya çalışan andavallar okumasın direk RED tuşuna basıp geçsin.Gerçi bunu çok yazdım ama hep okumaya takip etmeye devam ettiler.Bu yüzden benimle bu konularda konuşacak kişi ve kişiler teknik bir görüşü varsa koyar konuşuruz .
    sindoma abey takıldığımız enstrümanlar, teknik ve vade anlaşıyışımız farklı olsa da benim de beklentim bu minvalde. ben de S&P ve global eşliğinde son bir mini tepe ihtimali mevcut olsa da(X100 8.917 de bu ihtimal pert olur). Bu mini tepe de Xu100 için 9.610 sınırı var bende. orayı geçerse kartlarımı yeniden karmam gerekecek abey.

2.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    sırf bu yüzden matriks ve ideal platformlarını aynı anda kulanıyorum(çok işime yaramış parasını çıkarmıştır). matriks aracı kurumdan, ideal benden. buna rağmen aksadığı olmuştur ve telefonla aktiften kapama emri vermişliğim vardır. bol şans
    ben de şuanda ideal ve mt5 birlikte kullanıyorum, umarım böyle bir şeyle karşılaşmayız ama olursa da deneme fırsatı olur.

3.  Alıntı Originally Posted by suheyl Yazıyı Oku
    ""sn suheyl,

biz de zamanında kazanan müşteriyi sevmeyen tek derdi müşterinin yatırdığı paranın geri çıkmaması olan fx firmalarından kaçıp güvenli liman diye biste/viop'a sığındık. bunlar da böyleyse bırakalım bu işleri, çok can sıkıcı.""

Moralinizi bozmayın. FX ile kıyas yapmayacağım. O apayrı bir dünya. Ama şu gerçek ki aracı kurum olarak kurumsal olanları tercih etmekte fayda var.
    Bana yapılan şeyi dava etmek lazım aslında. İnanın uğraşacak isteğim yok. Aslında millet bunu fırsat görür. %100 kazanılacak bir dava aslında.. Avukatlar bu davaya atlar..
    valla uğraşmak lazım, bu ne rezillik. yanlış hatırlamıyorsam bu firma zaten fx firmasıydı daha önce (15 sene falan öncesinden bahsediyorum) spk fx kurallarından sonra aracılığa soyunmuş olabilir, yanlışım varsa düzeltiniz. yani bu sebeple eski alışkanları devam ediyor olabilir.

4. Selo veri tabanı artığı, kivirttirip durma,sal aşağı sende tatmin ol alacK olanlarda

Stoksuz borçlu selo
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5. Dostlar,
    Phillip Capital sonrası Ak Yat ve Halk Yat ile çalışmaya çalışıyorum ama komisyonlar yüksek geliyor. Viop ve Spot Hisse 10 000/1 Viop ta takas teminatı 1/1 uygulayan kurum önerisi olan arkadaşlar özelden ( hacim bilgisini geçerim) bana öneride bulunabilirse müteşekkir olurum.

Teşekkürler sağlıkta kalın..

6.  Alıntı Originally Posted by pipking Yazıyı Oku
    ben de şuanda ideal ve mt5 birlikte kullanıyorum, umarım böyle bir şeyle karşılaşmayız ama olursa da deneme fırsatı olur.
    pipking abey suheyl abeyin söylediğine göre platformlardan değil aracı kurumun platform üzerinden bağlantı engellemesinden kaynaklanmış. ona çare ikinci bir hesaptan ters yönde poz açmanın dışında yok gibi. aracı kurumlara denetim ve ceza verilmeyip ky peşkeş çekilirse sonu bu maalesef abey.

daldırıp daldırıp çıkarıyor..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    portföyün %40 da bende var gram altın güzel maliyetim var.
    1,990 dolar ons başı maliyetim var...

çok sonradan dahil oldum...

tüm doları altın yaptım...

senin daha aşağılardadır...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 52/1004 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz