Sayfa 583/1004 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: Viop LV

1. Forumda üç bekar var. Ariston abi Çıtak kardeşim ve Emlak abi. Ariston abi kendi başının çaresine bakabiliyor. Çıtak kardeşim ütü de zorlanıyor. Emlak abi çarşafı yorganın içine sokmaya çalışıyor. Abi az iç çarşafı yorganın içine sokmayacaksın yorganı çarşafın içine sokacasın. Acaba diyorum emlak abi önce tencerenin içine yağı doldurup sonra mı diğer erzakları koyuyor. Böyleyse işimiz çok zor bunu tez zamanda evlendirmek gerekiyor.

İsrail askerleri akıl sağlığını kaybediyor! Savaşa dönmeyi reddediyorlar, 1973'ten beri en büyüğü.........
    İsrail'e yeni bir cepheden meydan görüntülerde 'Genişliyor... genişliyor' mesajı dikkat çekici, 1 dakika 9 saniyelik video ses getirdi. İsrail ordusu, askerler arasında ciddi bir akıl sağlığı krizi olduğunu resmen kabul etti.

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    batık ülkeyi her hafta yeniden batırıyonuz yaw...

Özelikle bu hafta çok ayı katliamı olabilir,

Arkadaşım evlendi yeni,adamın düğünune göndermediler,donetskli yenge hanım,ortalık karıştı ,bekarlar acaib şanslı
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Goldman dan olumsuz bir rapor geldi. MB sının kontrolü kaybetmek üzere olduğunu söylüyorlar

https://twitter.com/zerohedge/status...XGKKpCdwg&s=19
    Bakan Şimşek de dün bu yönde konuşması vardı......bir takım mafiller Türkiye ekonomisi üzerinde bir takım maniplasyon süreci içine girdiği ile ilgili uyarı vardı.....

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu arada bugün ki düzenlemeden sonra nakit avansın bileşiği%110 a vurdu
    Forumdaşlar dikkat etsin, nakit avans deniyor hep..ama kmh da nakit avans gibi değerlendiriliyor...ben de kmh ı ara ara kullanıyordum, artık bu faizlerle 1-2 günlük bile olsa kmh dan para kullanmamak lazım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Forumdaşlar dikkat etsin, nakit avans deniyor hep..ama kmh da nakit avans gibi değerlendiriliyor...ben de kmh ı ara ara kullanıyordum, artık bu faizlerle 1-2 günlük bile olsa kmh dan para kullanmamak lazım.
    Kmh da aynı kategoride ama genelde bir aydan kısa hatta günlük ihtiyaç iiçin kullanılması doğru olur ama insanlar artık kmh sız ayı kurtaramıyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Goldman dan olumsuz bir rapor geldi. MB sının kontrolü kaybetmek üzere olduğunu söylüyorlar

https://twitter.com/zerohedge/status...XGKKpCdwg&s=19
    İllaki ekonomistlerden rapor bekliyonuz

Biz 6 aydır ne diyoz burada

Kerem abi ile biz alaylıyız

1 trilyon dolar borç, -60 milyar dolar rezerv, 2 katrilyon kkm... yi

Bizim ekonomi kaldırır mı ?

İmkanı yok...

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bakan Şimşek de dün bu yönde konuşması vardı......bir takım mafiller Türkiye ekonomisi üzerinde bir takım maniplasyon süreci içine girdiği ile ilgili uyarı vardı.....
    Manipülasyona gerek mi var?
    Durum ortada...

Tansu Çilleri arar olduk..!!
    Aylık bazda tereyağ %17
    Sebze fiyatları %16
    Kuzu eti %15
    Peynir %11.6
    Taze meyveler %10.3...artmış..

Aylık gıda enflasyonu %8.25
    Savaştaki Rusya'nın yıllık gıda enflasyonu %8.1

gidiyoruz tek adamla kıyamete...

Sayfa 583/1004 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon