Sayfa 647/1004 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: Viop LV

1. BofA fon yöneticileri anketi: Mart ayı, yatırımcıların Nisan 2017'den bu yana gelişmekte olan piyasa hisselerine ve Haziran 2020'den bu yana Euro Bölgesi hisselerine en büyük girişi yaptıkları ay oldu

19.03.2024 10:43:36 BofA fon yöneticileri anketi: Mart ayı, yatırımcıların Nisan 2017'den bu yana gelişmekte olan piyasa hisselerine ve Haziran 2020'den bu yana Euro Bölgesi hisselerine en büyük girişi yaptıkları ay oldu

19.03.2024 10:43:01 BofA fon yöneticileri anketi: Ocak 2022'den bu yana ilk kez, yatırımcılar şirket karlarının artacağından umutlu

19.03.2024 10:42:46 BofA fon yöneticileri anketi, durgunluk risklerinin azaldığına işaret ediyor

19.03.2024 10:42:32 BofA fon yöneticileri anketi: Küresel ekonomik büyümenin 2 yılın en yüksek seviyesine ulaşmasını bekleniyor
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

97.50 ortalama ile ASTOR LONG.....................
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    20 yıldır bu forumdayım.Bazen çantadan aniden birileri çıkar.AHKAM keser ve BALONDAN AMA BÜYÜK GÜVENLE KONUŞUR...Eskilere posta koyar...sonra kafaya GERÇEKLERİ YİYİNCE kaybolur..

Misal ASTOR hakkında zdx& lunar soul diye bir arkadaş ASTOR u savunma poz. geçmişti..Ben ve bir kaç kişi ile tartışmıştı..

Bu mesajları 8 martta ASTOR %15 değer kaybetmeden önce yazmıştım...

BU FORUMUN KADERİ HİÇ DEĞİŞMEYECEK..
    O birileri söz konusu bensem ortadan kaybolmaz rahat ol. Sadece bu topicte edilen muhabbetleri beğenmediğim için topicten uzak duracağımı belirtmiştim uzunca bir süre. Ben size gidin ASTOR alın da demedim. O iş KONTR işi gibi olur yazdım ne yazdığımı iyi hatırlıyorum ve dediğiminde arkasındayım.Bu yazını da tesadüfen gördüm.Buraları okumuyorum. Ama sen zaten bu yazılanları anlayabilecek düzeyde biri değilsin. Çarşın pazar ola.

not: O tarihten bu yana Ana portföy pozisyon hisselerimden ASELS nerede ise % 20 ye yakın düştü hemde ortada hiçbir şey yokken. ASTOR yine daha az düşmüş. Bu ara % 15 hangi hisse düşmedi ki? El insaf ya.Sen şimdi iyi niyetli melek gibi birisin biz şeytan öyle mi? Büyüksün.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...47384&page=496

oku bakalım şu topiği kaç yıl olmuş ortalıktan kaybolmuşmuyuz? 1,5 yıldır da ASELS topiğinde yazarım. 1 yıla yakın ARDYZ topiğinde. Bir çok yerde yazdığım yazılar Jenerik olur senin aklın almaz.Arşivde çok var. Sana tavsiye eğer birine b.k atacaksan karşındaki kim nerede ne yazmış sonra ne olmuş iyice incele. Her gördüğün sakallıyı deden sanma.

3-4 sene önce 5 liraya ISCTR aldım 8-9 ay kımıldamadı. Topic ve arşiv orada yediğim laflar Dünyadan Marsa çift şeritli yol olur.

Peki sonuç?
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 19-03-2024 saat: 11:40.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

THY...

bulls ve meksanın blok alışından sonra, satıcılar el gösterdi

verirse 276,40 tan şort olurum

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    20 yıldır bu forumdayım.Bazen çantadan aniden birileri çıkar.AHKAM keser ve BALONDAN AMA BÜYÜK GÜVENLE KONUŞUR...Eskilere posta koyar...sonra kafaya GERÇEKLERİ YİYİNCE kaybolur..

Misal ASTOR hakkında zdx& lunar soul diye bir arkadaş ASTOR u savunma poz. geçmişti..Ben ve bir kaç kişi ile tartışmıştı..

Bu mesajları 8 martta ASTOR %15 değer kaybetmeden önce yazmıştım...

BU FORUMUN KADERİ HİÇ DEĞİŞMEYECEK..
    astor bu arada çok pahallı kesinlikle.....sasaya benzetiyorum.....adamlar bununla çok uğraşacak belli ki......bizde paramızı alacak illaki astordan dayuu.....

6.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Acemi vob cu çalı dibinden izlesin ,,çık olm ortaya erkek gibi savaş
    millet parayı kırıyor
    Düşüş trendinde ekran izlemeye gerek yok bahriyeli abi akşam pazarı uğrayıp hasılatı toplamak yetiyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,512
    Garantiden Birmilyar 64 bin tl lik tahsili gecikmiş alacak satışı
    Bu yıl buna benzer satışların bankalarda bazı şirketlerde artarak devam edecek diye tahmin ediyorum

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,512
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Düşüş trendinde ekran izlemeye gerek yok bahriyeli abi akşam pazarı uğrayıp hasılatı toplamak yetiyor
    sen işini bilirsin

Sayfa 647/1004 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •