Sayfa 723/1004 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,777 - 5,784 arası.

Konu: Viop LV

1. Temettü de isteruk selo
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Temettü de isteruk selo
    KAP: TCELL [FNCLL PYCLL ] TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1260815

Şirketimiz Yönetim Kurulu, sermayesinin tamamına sahip olduğumuz bağlı ortaklığımız Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.'nin 1.000.000.000 TL nominal tutarı aşmayacak şekilde, piyasa koşullarına göre belirlenecek borçlanma araçlarıyla, vadesi en fazla 1 yıl olmak üzere değişik vadelerde, Türk Lirası cinsinden, yurt içinde, bir veya birden çok seferde, halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara ve/veya tahsisli olarak satılmak üzere borçlanma aracı ihraç etmesine, karar vermiştir. İlgili ihraçlar Sermaye Piyasası Kurulu'nun onayına tabidir.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    21:30 konuşmaya başlar fed başkanı şahin konuşur.....düşüş başlar ons da dayuuuu
    Bu tokatçıyı en çok gümüş şortta tokatlıyorlar sonrada altın şortta
    Özellikle gümüşte şort diyor bir daha sesi çıkmıyor. Ne yaptı kapattı mı duruyor mu hiç sesi çıkmıyor
    Bilinki tokatlamışlar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Fed değişiklik yapmadı, ons beklentilere göre az fışkırttı tıfıl abi akşam aldığımız altıns1 leri sabah okuturuz, ben ons daha çok fışkırttırır diye düşündüydüm
    Daha tavana vuracak fışkırtma
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    600 daire ayrıca yıkım kararı alınan sinan aygüne ait togg kullelerine ortaklık. Bende bi yer biliyorum ama yazmayayım orada daireleri olduğundan şüpheleniyorum
    sadece ank bel adayı böyle ise..

maşallah...

ne güzel parsellemişler ülkeyi.

seçimi umarım kazanır...

kirada oturup akp kazandı diye alkış tutanları izlemek istiyorum

herkese böyle zevk nasip olmaz...

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

6. TCMB yarın hafif artırır ise borsa için olumlu, onun dışında pas geçme veya sert artırım olumsuz olabilir.

250 veya 500 fiyatlanmış olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Demiştim bu sene gümüş şortlamak çok yanlış diye ama iki ters bir düz kapatmıştır.
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu tokatçıyı en çok gümüş şortta tokatlıyorlar sonrada altın şortta
    Özellikle gümüşte şort diyor bir daha sesi çıkmıyor. Ne yaptı kapattı mı duruyor mu hiç sesi çıkmıyor
    Bilinki tokatlamışlar.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. TCMB haftalık faiz açıklarken bunun bileşiğini de söylese daha faydalı olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 723/1004 İlkİlk ... 223623673713721722723724725733773823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •