Sayfa 820/1004 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,553 - 6,560 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Biz treydiriz dayucuğum günlük para katlayamazsak kaybetmiş sayarız
    X12 yapıcak hisseyi bulsak bile bekleyemem, bana göre değil beklemek, aldığım yada sattığım 10 dakka içinde kar yazmalı
    aboooo burası çorbacıların topiği mi ?? 10 dakikayı bile bir yatırım için çok görüyorsunuz...

yahu şu emre ve xweber denen iki adamınız 10 ay beklediğim hissede beni eleştiriyorlar...satıp kaçmakla suçluyorlar...bu iki adamı nasıl aranızda barındırıyorsunuz ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. xauusd,
    daha önce endex topiğinde yaptığım çalışmanın devamıdır,..
    1.yol
    2.yol

iki türlü yolu olduğu kesin,..ama hangisi?

benim görüşüm 1 veya 2 hafta içinde ikinci yolu izleyerek hedefe doğru alçalması,
    1.yolda ilerlerse, bir yüksekten hedefe çok sert düşmesi gerekir ki, altını bu kadar sert düşürecek gloabal olaylar, globalde alışılmadık sert olaylar demektir,
    dolaysıyla baklavanın dönüşü ile birlikte 1 veya 2 hafta içinde 2.yolu izleyip zamana yatarak azar azar seviye kaybetmesi daha makul durmakta, hedef şubat 2025 olarak duruyor
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Aynen öyle, yalnız ikimiz aynı yerde olunca büyük ihtimal ile terse geliyoruz.
    Heralde öyle denk gelince muhtemelen terse geliyoruz, o yüzden tahtalara girerken hubar edelim ariston abi
    altıns1 leri zararına verdim, belliki daha düşecek, alttan aluruk o esnada bistte bi eşek bulalım sence tkfen nasıl ariston abi tepki yapabilür mü

16.96 Since 27 Aralık 2023

4. aloooo xweber ve emregüneş yine hangi eşşeğin deliğine girdiniz...kocaer topiğinde dayılanıyordunuz... şimdi geldim ...neden ortalıktan toz oldunuz ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Heralde öyle denk gelince muhtemelen terse geliyoruz, o yüzden tahtalara girerken hubar edelim ariston abi
    altıns1 leri zararına verdim, belliki daha düşecek, alttan aluruk o esnada bistte bi eşek bulalım sence tkfen nasıl ariston abi tepki yapabilür mü
    Telepati ile anlaşalım.

Ben alacaktım almadım gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Ama dikkatli olmak lazım millete geri alım yapacağız deyip aldırdılar milletin siniri tepesinde.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Telepati ile anlaşalım.

Ben alacaktım almadım gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Ama dikkatli olmak lazım millete geri alım yapacağız deyip aldırdılar milletin siniri tepesinde.
    ))))))))))))))))
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. aloooo arkadaşlar bu mekanın muhtarı kimdir ?? aradığım bu adamları bana verin de gideyim işime...

edata da tavan olursa bendeki tavan sayısı 7 oluyor

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 820/1004 İlkİlk ... 320720770810818819820821822830870920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •