Sayfa 821/1004 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: Viop LV

10167................tekrar LONG........tırtıklamaya devam.......speğin parası varken almak gerek.......

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aloooo arkadaşlar bu mekanın muhtarı kimdir ?? aradığım bu adamları bana verin de gideyim işime...
    biz seni dinliyoz ağam sen konuş..
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aloooo arkadaşlar bu mekanın muhtarı kimdir ?? aradığım bu adamları bana verin de gideyim işime...
    Burası özel bir yer, sabah ucuz dediğine akşam pahalı diyorsun sorun çıkmıyor. Sorun çıkaranlar da ütülüp gidiyor. O yüzden hala parası olanlara sahip çıkılıyor yoksa yazan çizen olmuyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    biz seni dinliyoz ağam sen konuş..
    muhtarım benim seninle konuşacak bir şeyim yok...burada dakikaların hesabı yapılan bir topiğe müdavim olan iki tane adamınız ile burada konuşmak istiyorum...benimle dertleri nedir öğrenmek istiyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bimas ı tırtıklıyorlar sanki.......
    perakendeleri bir kaç gündür satıyorlar, faiz artışı beklentisiyle...
    önümüzdeki hafta alırlar.
    ytd...

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    muhtarım benim seninle konuşacak bir şeyim yok...burada dakikaların hesabı yapılan bir topiğe müdavim olan iki tane adamınız ile burada konuşmak istiyorum...benimle dertleri nedir öğrenmek istiyorum...
    özelden yazabilirsin misal bunu.

250 kişi falan okumak zorunda kalmaz.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Burası özel bir yer, sabah ucuz dediğine akşam pahalı diyorsun sorun çıkmıyor. Sorun çıkaranlar da ütülüp gidiyor. O yüzden hala parası olanlara sahip çıkılıyor yoksa yazan çizen olmuyor.
    bu özel yerde iki tane çingene kılıklı adamın işi ne merak ediyorum ?? en son adreslerini burayı göstermişler...ben de onları arıyorum...eşşek sürüsüne de baktım onları göremedim....yandaki köyün inek sürüsüne mi gidip baksam ?? sen ne dersin hocam...sence onları bulup konuşabilecek miyim ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    özelden yazabilirsin misal bunu.

250 kişi falan okumak zorunda kalmaz.
    dostum onlar benimle özel konuşmadılar ama...benimle konuştukları yerde bende onlarla konuşmak istiyorum...

Sayfa 821/1004 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •