Sayfa 823/1004 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    El elin eşeğini türkü çağırarak arar
    Konuyu pek anlayamasamda keko kardeş
    Anladığım kadarı ile kcaer topikinde laf sokuşturulmuş, muhtemelen kcaer eşeğini kaybetmişsin
    Olur öyle şeyler sıkma canını okşa lotlarını
    dostum bu adamlar eşşeğimin bir yerlerinde saklanıyorlardı..onları bulamadım...o yüzden de komşu köylerin eşeklerine de bir bakayım dedim...kusura bakmayın...akşama kadar burada onları bekleyeceğim...gelmezler ise çeker giderim...ama burası da onların yuvası olmamalı...öyle gidip de elinde olmayan hissenin forumuna başkasına hakeret edip sonrada ortalıktan toz olmak olmaz...laf atıyorsan delikanlı gibi lafına sahip çıkmalı ...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

şu forumda her topicde herkes haklıdır bunu daha öğrenemedinmi ?

özür dileyen çok azdır ama.

bunun kıymetini bil.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum bu adamlar eşşeğimin bir yerlerinde saklanıyorlardı..onları bulamadım...o yüzden de komşu köylerin eşeklerine de bir bakayım dedim...kusura bakmayın...akşama kadar burada onları bekleyeceğim...gelmezler ise çeker giderim...ama burası da onların yuvası olmamalı...öyle gidip de elinde olmayan hissenin forumuna başkasına hakeret edip sonrada ortalıktan toz olmak olmaz...laf atıyorsan delikanlı gibi lafına sahip çıkmalı ...
    Özür diledi, tamam konuyu kapatın bence

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    sende özür dile

5. keko, *Bozkurt, ariston, cml, e.yegen, el turco, EMLAK, indregandi, Master_Kamaji, mavsar, mimar74, MiniYatirimci, mustaf2231, Ozan Erol, ozzy, TIFIL, TOKATYILDIZI470, yemekci

maşALLAH bedava bileti bulan hemen buraya damlamış...adamlar cem yılmaza para vereceklerine buradan eğleniyorlar...ama haklılar..ben onları davet ettim...onlara sözüm var...onları eğlendireceğim... yeter ki bu iki eş... buraya gelsin..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    hani nerede özürü..ben göremiyorum...bana sataştığı yere gelsin özürünü dilesin gitsin...o sağ ben selamet....

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hani nerede özürü..ben göremiyorum...bana sataştığı yere gelsin özürünü dilesin gitsin...o sağ ben selamet....
    amacın ne olm senin..

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    amacın ne olm senin..
    olm molum laflarını kullanma bana...burada seninle bozuşmayalım...onlara niyet sana kısmet olmasın...ben söyleyeceklerimi söyledim...gelip adam gibi yanlış yaptıklarını söylesinler...

Sayfa 823/1004 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •