Sayfa 994/1004 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,945 - 7,952 arası.

Konu: Viop LV

1. Sülale aptalı işi yarayan birşey söyle pozisyon alalım diyor
    bir insan bu kadar mal olmaz demekki okduğunuda anlamıyor bu koş koş apkoş.
    bugune kadar yazdığım çizdiğim ortada sende bakıyorsunda o yorumlara graflara sevdiğin işe giriyorsun bil bakalım ne o KIVIRMA ah dilber ah
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

9784..... Long kapatıldı

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Senle senkronize olunca herifi haklaması kolay oluyor, ariston abi ile frekanslarımız uyuşmadığı için az kalsın terste kalıyorduk ki suçu işcilere attık, hep onnarın suçu, emekliler haklı
    Ariston dayuuuu korkak işlem yapıyor.... belli ki yaş ilerledikçe temkinli olmak önemli onun için

Dibi delecek gibi....bu spek.....

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    sik..git...embesil..Hisselerle uğraş..hatta senin ne işin var BU BOŞ(!) forumda çakal...

YKBNK alırsın seans kapanır ,söylersin vs..VASIFSIZ..Tekniğe tapan mahluk.

14 marttan beri sadece short giderim demişim..Bunu hissemi sandın..Her kademede1 kontrat var..Hep beraber mi short açacagız.
    dilber apkoş,

geçen cuma kuvvetli alımda dediydin , evelsi gün geldi yükselişte gogogo diye konuşmaya çalışıyordun
    sen kibirli ama okadar kalbi skşen birisisin .
    bak bak neleri takip etmiş ykbnk lan oğlum onun dersini sana burada verdik ya trade ediyorum diye sen göründüğünden fazla kot kafalı çıktınAşağıda öyle adamlar varki ne paralarla oynuyor ama bir tanesi senin yaptığın gibi şaklabanlık yapmaz seninle şortmusun longmusun konuşması geçmediği halde graf konusu konuşurken bu işlere girdin çünkü görmemiş birisi olduğun için .
    Dünde yazdım MEZARLAR SENİN GİBİ KAZANDIĞINI SANANLARLA DOLU
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

6. Eskisi kadar endeksi etkilemez yine bir hatırlatma

<<<<<<<
    GARAN Temettü Miktarı Garanti Bankası'nın KAP'a yaptığı bildirime göre şirket pay başına 2,80 TL temettü ödeyeceğini duyurdu. Bu kapsamda ödemelerin ise 29 Mart 2024 itibariyle yapılmasına karar verildi
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. ABKA ve BULUT Mubarek ramazan ayında bir ateşkes yapsanız birbirinizin hatrını kırmasanız nasıl olur?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    Şu mayınlı bölgeden(8700-650) den uzaklaştıralım...Destek atalım...

Cuma ile salı arasında 18 tane saatlik bar oluşmuş...Bunun değişebileceği mümklün değil mi?

Onun için G-E-R-İ... diyorum...Çünkü konuşmalarıyla karşıdakine açık veriyor.
    Kişinin konuşmalardan-argumanlardan muhakemesi ortaya çıkar..

Neyse VİOB POZ. flatledim...Biraz kenarda bekleyeyim.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 994/1004 İlkİlk ... 494894944984992993994995996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •