Sayfa 981/1004 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Deli para....
    Abd borsaları için diyorsa tabi Malum enflasyon %3.5 orada..
    Emre portföy yapacaksak doğru tahtaları bulmak gerek.
    işin özü badem sporun oynadığı tahtalarda ya trade edicez yada doğru maliyet yapıp kenardan izliyecez.
    dün bir haber koydun buraya sen anayasa değişikliği bunun gibi gündemi meşkul edecek ve devamında benim bir seneryom vardı 2 ay oldu herhalde burada yazdığım siyasi anlamda partilerde değişimler bekliyorum.İmamoğlu bu seçimi karşısında bu kadar kurum ve devlet yetkilileri varken kazanırsa siyasette güçlü figür olur.Bunu RTE bildiğinden İstanbul Bakanlardan geçilmiyor meydanlarda seçimden sonraki sürecin yönetilmesi toplum adına bir ekonomik program kadar önemli.Mesala İstanbul seçimi ucu ucuna biterse itirazlar vs geçen yerel seçim gibi süreç yaşarsak ne olur piyasada bunun tedirginliği mevcut daha parasal anlamda teknik konulara girmiyoruz merkez bankasının döviz rezervinin az olması,swaplar, açığa satış yabancı önem arz edecek enstrümanlar vs .Şuanda herşey flu yukarda saydıklarımda inşallah hayırlısı ile hak eden kimse o kazanır .
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    hadi be...

bende 130 liradan çarpıyordum elimdeki lotları...

hatta ferrari bakmaya başlamıştım...

şimdi kandırıldık mı?
    kandırıldın mı? terk mi edildin ?

bu arada oyuncak ferrari var mıdır 515 tl den pahalı olmasın ama

geçen gün 1 tl ye aldım 516 tl ye sattım kâr 3 gün sonra hesapta.
    Bear_Bull
    @BearBull26

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Emre kardeşim......Petkim yorumu alabilir miyim.....
    Naptın tohatlı dayucuğum, lönkler duruyor mu yohusa kapattın mı

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Emre portföy yapacaksak doğru tahtaları bulmak gerek.
    işin özü badem sporun oynadığı tahtalarda ya trade edicez yada doğru maliyet yapıp kenardan izliyecez.
    dün bir haber koydun buraya sen anayasa değişikliği bunun gibi gündemi meşkul edecek ve devamında benim bir seneryom vardı 2 ay oldu herhalde burada yazdığım siyasi anlamda partilerde değişimler bekliyorum.İmamoğlu bu seçimi karşısında bu kadar kurum ve devlet yetkilileri varken kazanırsa siyasette güçlü figür olur.Bunu RTE bildiğinden İstanbul Bakanlardan geçilmiyor meydanlarda seçimden sonraki sürecin yönetilmesi toplum adına bir ekonomik program kadar önemli.Mesala İstanbul seçimi ucu ucuna biterse itirazlar vs geçen yerel seçim gibi süreç yaşarsak ne olur piyasada bunun tedirginliği mevcut daha parasal anlamda teknik konulara girmiyoruz merkez bankasının döviz rezervinin az olması,swaplar, açığa satış yabancı önem arz edecek enstrümanlar vs .Şuanda herşey flu yukarda saydıklarımda inşallah hayırlısı ile hak eden kimse o kazanır .
    Şu an tek hikaye gri liste+not arttırımı ve sonucunda yabancı gelişi. Aylık %5 e yaklaşan mevduat varken borsada alım için ucuzluk sağlamaları lazım. Ancak o zaman insanlar gene gelir...
    Doların yükselmesi enflasyonu tetikleyeceği için buna izin vermiyorlar ama doları yükseltmek yerine borsayı düşürmek de bir yabancı girişi katalizörü aslında..Şu an bu da sağlanıyor bir yandan...

Ben yılın 2.yarısı için Fed faiz indirimi ve dolayısıyla emtiaların değer kazanacağını düşündüğüm için bunu üreten şirketlere yatırımı ağırlıklı yapacağım...
    Sarkuysan, Kcaer, Berkosan gibi...Bunlar çok hızlı koşabilirler...Ama şu an pahalılar tabi...

Açıkçası ana tahtalardan ziyade şu an çok dayak yiyen ve biraz daha yiyecek olan daha ufak şirketlerin daha avantajlı olacağını düşünüyorum.. Bilançoların tamamı gelince bakacağım, uzmanların görüşlerini de inceleyip bir liste yapacağım..
    Koç,THY gitse gitse %50 daha gitsin..Zaten mevduat 60 a dayanmış neredeyse....
    Ana tahta kısa vade(1-2 haftalık) trade in yanına orta ufak şirketlerden bir portföy yapmak fena olmaz diye düşünüyorum..

Ama dediğin gibi siyaset kısmı çok karışık..Referandum sakin geçmez... İmamoğlu davası...MHP tarafı çok sessizdi çok hayra alamet değil...

Orayı net görmeden borsa kısmında temkinli olmak lazım..

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

dünden devamla, sıkışma çok artmış durumda, yukarı tepki gelmesi lazım,..aşağı 9491.xx altına giderse kamyon devirir,..bunu da yapmıyor, taraf tutmuş olur,...ya ne ''şantaj yeresi''nde takılıyor

diğer yazdıklarım ve beklentim çok tekrar belli,...

9825.xx-9491.xx arasında seçim öncesi 9658.xx civarı kapanış
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Naptın tohatlı dayucuğum, lönkler duruyor mu yohusa kapattın mı
    yok kapamadım.....ciddi de kar var ....bekliyorum.....birazdan buralardan da verebilirim.....saat 15:00 kadar bura yada biraz aşağı yapabilir....sonra tekrar alacam.....viopta yakalamışım...kısmet.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7. Vob saatini kaç paraya ders veriyodun tohatlı dayucuğum yine mikemmel üttün herifi, tebrikler.
    Manda moku gibi löp löp düşmesi gerekiyorken nasıl olurda tepki yapar, hayret bişii

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. vrgyo birazdan kalkar
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Sayfa 981/1004 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •