Sayfa 872/1004 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: Viop LV

1. Seçimden sonra devaülasyon olabilir riskine karşı borsada satışlar en geç Çarşamba olur, Perşembe ve özellikle Cuma günü elinde yeterince doları olanlar olursa olsun bize komaz deyip borsadan alım yapabilir.

Seçimden sonraki haftada devaülasyon olmaz ise bu sefer döviz gerileyebilir. Millet o kadar salak değil.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Bugün güzel bir sır öğrendim zaten tahmin ediyordum. Müzikde bazı ezgiler blokeli yani o ezgilere kafana estiği gibi söz yazamıyorsun. Seçim şarkısı vs yapılamıyor. Hatta galiba bir reklam gibi bir şey vardı garip gelmişti, hemen kaldırıldı. Tersten düşünürsek o tip ezgilerde olan sözler ise anlamlı olması gerekir.

Daha önce de rast gelmiştim bu makam uğursuz ya da bu makama saygıdan dolayı şarkı yapılmıyor vs yazılar vardı.

Yapay zeka bilmeden bu işlere girer ise sonu iyi olmaz.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bugün güzel bir sır öğrendim..
    Yapay zeka bilmeden bu işlere girer ise sonu iyi olmaz.
    Sayın ariston; yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum. Saygılar.

Genel;
    KRDMD, ENKAI, SISE ne olurlar..
    Teknikte zorlama yoktur..

4. Şu sıralar şöyle bir cümle var.
    Önümüzdeki haftadan sonra Türkiye 4 sene boyunca seçime gitmeyecektir.

Bir gülme tutuyor.
    Gelecekle ilgili kesin konuşanları görünce.

4 yılda köprünün altından kim bilir ne sular akacaktır.
    Yıldız haritaları devamlı değişiyor. Neler yazacak bakalım.

Burası Türkiye.
    Heikenashi.

5.  Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Sayın ariston; yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum. Saygılar.

Genel;
    KRDMD, ENKAI, SISE ne olurlar..
    Benim tahminim birisi Kardemirleri topluyor baskılıyor.

ENKAI doğalgaz fiyatları relatif olarak düşer ise santrallari iş yapmaya başlar. Rusya'da çok gayrimenkulü var.

SISE İŞ grubu istediği zaman hareketlenir, İş Holding onayı gelmeden yükseltmezler bence. Geçen sene geri alım yaptıkları fiyatlara artık geri alım yapmıyorlar ilginç geliyor.

Seçimlerden sonra korkarım son kurtarılmış bölgeye de girecekler,

6.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Şu sıralar şöyle bir cümle var.
    Önümüzdeki haftadan sonra Türkiye 4 sene boyunca seçime gitmeyecektir.

Bir gülme tutuyor.
    Gelecekle ilgili kesin konuşanları görünce.

4 yılda köprünün altından kim bilir ne sular akacaktır.

Burası Türkiye.
    Cumhur %40 altına düşer ise işler karışır. Yeniden Refah cumhur sayılır deyip çamura yatacaklar bence.

7. Bu dünyada ne kadar cahilsen o kadar özgürsün. Ben bilmiyordum deyip kurtarma şansın var.

8. Bu hafta sonu seçim riskini boş verdik. Sonraki hafta 10 günlük tatil riskini (on günlük %2 civarı faiz geliri) boş verdik. Sonra Yıllık %55 faiz gelirini de boş verdik. Eğer İmamoğlu kazanırsa, O'nun mahkeme riskini de boş verdik. Bu kadar yüksek faiz ortamında kredi ve kredi kartı iflasları riskini de boş verdik. Seçimden sonra, borsa kazançlarından alınan vergideki düzenlemenin geri çekilip, borsa kazançlarında vergilendirmeyi de boş verdik. Mayıs ayında notumuz yükselebilir diye hisse almaya koşalım. Yav he he. Özellikle de banka hissesi. Aman yabancılar almadan biz alalım. Yapı kredi 26 lira sudan ucuz. Akbank 45 lira koş vatandaş koş.

Sayfa 872/1004 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •