Sayfa 774/1004 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: Viop LV

1. Öldürücü vuruşa geçti sanki yukarı doğru
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. 10225.00

Bozkurt reis ,sen mi alıyon habire
    Hayat hoş gerisi boş

3. Dayı seloyla sevismiyorum artık,sonra demedi dime

Tekrar bakacug
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

4.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    �� Muhbir
    @ajans_muhbir
    ·
    19s
    ��ï¸ Nevşin Mengü: "Ekrem İmamoğlu, Trabzonlu olduğu için Ankara'da 'acaba Fenerbahçelilerden oy kaybeder mi?' hesabı yapılıyor."

cauti oyunun içinde buda var tff hala kara açıklayamıyor
    en fazla 1-2 gün daha gecikir, er geç açıklayacaklar...bence her iki tarafa da düşük cezalar vererek olayı yatıştırmaya çalışacaklar. koç da biraz akıl varsa, gs-fb maçında 10 bin polis güvencesi almadan geri adım atmamalı
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Dayı seloyla sevismiyorum artık,sonra demedi dime

Tekrar bakacug
    verdin mi hepsini

sağlam öpüyor.. shortcuları kamyona almış nereye götürüyor bakalım inince söylerim

çok öpmese bari...

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Puahahahhahsh
    Bugün çok hızlısın bahriyeli abi, süüülemesi ayıbolmasın real time online olarak ben işaretlediydim vobu.
    Şaka maka bugün bayağı tırtıklamışım herifi, paraları koyucak yer bulamıyok o yüzden tekrar lönkledik,tepeyi delebilürük go go tar tar gelsin paralar
    Lönkleri kapattım 10229 dan yine her zamanki gibi en tepeden furdum

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Hukuken yükümlü olduğu konular dışında kimse kimseye bir şey açıklamak zorunda değildir. Burası hukuk devletidir. yasal vergileri ödedikten sonra ekistra soru almak zorunde değil kimse.

Bu nassı bi yazı hocam?
    Kardeş çok romantik gördüm seni...Ne hukuğu, ne yasası. Ülke kamboçyadan beter olmuş, hak hukuk diyorsun...Sokakta ters baktın diye 3-4 apaçi öldüresiye dövsün seni, sen mahkemede hakkını ararsın. Bir gün bile yatmaz, çıkarlar...senin kafan gözün kırılmış, 6 ay uğraşırsın hastanelerde.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 774/1004 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •