Sayfa 914/1004 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,305 - 7,312 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    biraz müzik dinleyin, ruhunuz şenlensin
    https://m.youtube.com/watch?v=BXp5HA...ZWwgaGFyZGk%3D
    Sahaneydi, tesekkurler

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Akbank kampanya yapmış yüzde 57 veriyomuş, arkadaş evine kiracı bulmakta zorlanıyor 5milyona satıp mevduata geçmeyi düşünüyor ama satamadı millette para kalmamış, bi satabilse
    5milyona her ay şıkır şıkır tam tamına 232bin gayme nema gelicek
    O fiyatın yarısının yarısına bile kiracı bulamam deyor
    Yandım Allah satışları olur artık konutta. 6 ay konutu satamamanın maliyeti %35. Şimdi 5m yazan adama 3.5m teklif etsen küfür eder ama malının ederi bu. Yok inşaat maliyetleri yüksekmiş falan falan. Yahu maliyetin çoğu arsadan geliyor zaten, balon kısım orası

3.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    biraz müzik dinleyin, ruhunuz şenlensin
    https://m.youtube.com/watch?v=BXp5HA...ZWwgaGFyZGk%3D
    Olm akıllı ol ..1006 den itibaren şorta geçmeyim bak
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Yandım Allah satışları olur artık konutta. 6 ay konutu satamamanın maliyeti %35. Şimdi 5m yazan adama 3.5m teklif etsen küfür eder ama malının ederi bu. Yok inşaat maliyetleri yüksekmiş falan falan. Yahu maliyetin çoğu arsadan geliyor zaten, balon kısım orası
    Borsada farklı değil zirve ralli fln deniyor ama çoğu kağıt 6 ay önce ki fiyatının altinda

5. Banka holding grubu endeks 10000 seviyesinde
    Kalanlar 8000 seviyesinde

Banka holding taşımayan sağlam tokat yedi. İşin kötüsü Viopla hedge edemiyorsun. Benim spotlar %5 düşmüş bugün. Allahtan shortları tepede açtık ama yine de spot viop nette zarardayız. Hedge yapmak da zor her hisse ayrı telden takılıyor.

Bugün viop30 özellikle çok değişik taktikler ile soygunu gerçekleştirdiler...

7. Günün mutlak şampiyonu ..Değerli forumdaşım Sayın Karax şahsında ..

Tüm dostlarıma huzurlu geceler

-----

https://www.youtube.com/watch?v=Cwu29zInsCs

10016.50 kapattı ..uzlaşma 10024.00..palişkoomm
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Banka holding grubu endeks 10000 seviyesinde
    Kalanlar 8000 seviyesinde

Banka holding taşımayan sağlam tokat yedi. İşin kötüsü Viopla hedge edemiyorsun. Benim spotlar %5 düşmüş bugün. Allahtan shortları tepede açtık ama yine de spot viop nette zarardayız. Hedge yapmak da zor her hisse ayrı telden takılıyor.
    Viopta günün en başarılılarindan biriydin hocam tebrikler. Kısmen take profit düşünürdüm senin yerinde olsam riski azaltmak için. Yarın iyi kötü bir tepki verme ihtimali var

Sayfa 914/1004 İlkİlk ... 414814864904912913914915916924964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •