Sayfa 243/1004 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Viop LV

Dünya piyasalarının beklediği açıklama geldi! Faiz indirimi için ilk sinyali verdi

Küresel piyasalarda açıklamaları merakla takip edilen Fed Başkanı Jerome Powell, ABD Temsilciler Meclisi konuşmasında Fed'in faiz indirimleri için acele edilmeyeceği mesajını verdi. FED'in mart ayında gerçekleştireceği toplantıda vereceği faiz kararı altın, dolar ve petrol fiyatlarında etkili olacak.

SPOT kapanış, Deniz BofA ve TEB satışı azalttı, İş satışı arttırdı, Garanti alışı azalttı, QNB ve Ak alışı arttırdı, Y/F +74 girdi+353 le çıktı, benim için gösterge Y/F ve BofA nin pozisyon alışı olur, her ikisi de mal aldı, düzeltme bitmiş yada yarın tepki olabilir!

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugün vobda biraz zaiyat aldım, herif matkapla delik deşik etti
    Akşama biraz grafik bakıcam nerden döner bist acaba
    Daha önce rakam yazmıştım. Ben benim beklentim oralar. Gelir gelmez bilemeyiz. 10000 üzeri long altı şort.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İhracatımız artmaya, cari açığımız iyileşmeye devam ediyor. Merkez Bankamızın döviz rezervlerinde sorun yok. Ekonomimizin temel direkleri son derece sağlam"

Kaynak : Anadolu Ajansı

5. Emeklinin maaşını gasp eden....Ali baba kırk haramiler.....

Seçimden önce....emekliye azucuk sadaka verecekler....!!!!!!!!!!!!!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Karanlık odada ben de yazdım ama gelmedi yazdığım fiyata Alamadım..
    Yarın bakacağım tekrar...7 iş gününde dolar bazlı %20 düşmüş.. Desteğe de gelmiş
    yarın 52-53 lerdende alabilirsin emre
    sabahtan işlerim var ekranda olmayacam dün senle konuştuğumuz sektörlerden bazılarına kademeli alım yaptım.
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    cetvelle çizilmiş gibi. açılış 9314, en yüksek 9414.

bir de en düşükten kapatırsa ona o zaman bakmak lazım. ilginç bir gün oluyor.
    vur dedik öldürdü herif. net bir işaret de vermedi.

8.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Daha önce rakam yazmıştım. Ben benim beklentim oralar. Gelir gelmez bilemeyiz. 10000 üzeri long altı şort.
    Geçen hafta senin dediğin rakkamı hatırlıyorum, gelir gelmez bilemeyiz ama bi tebriki hakkettiğini düşünüyorum

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 243/1004 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •