Sayfa 822/1004 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: Viop LV

1. El elin eşeğini türkü çağırarak arar
    Konuyu pek anlayamasamda keko kardeş
    Anladığım kadarı ile kcaer topikinde laf sokuşturulmuş, muhtemelen kcaer eşeğini kaybetmişsin
    Olur öyle şeyler sıkma canını okşa lotlarını

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum onlar benimle özel konuşmadılar ama...benimle konuştukları yerde bende onlarla konuşmak istiyorum...
    onlar yerine ben senden özür dileyimde anlaşalım ozaman.

cidden burası hisse topicine benzemez.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. kocaeri 10 ay önce 17,5 tan almıştım...geçen haftalarda 70 tl yi gördü ama sonra patron hisse satacağını açıklayınca bu sıralarda 50 civarındadır....atatp yi de 6 ay önce 34,5 tan aldım 176 yı gördü ,123 ten satmak zorunda kaldım şu sıralarda 110 civarlarındadır....megmt ni bir kaç gün önce 43,70 ten aldım şu dakikada 50,15 te tavandadır....plturu iki hafta önce 19,35 ten aldım şu sıralarda 17,80 dedir...geçen yıl gesanı 19,70 ten aldım 2-3 ayda 400 leri gördü..benim satışım 230 idi...

bu iki adamınız bu gün gelip beni pazarlamacı olarak suçluyor...şimdilik de hakem siz olun...kim suçlu ??? ben karşınızda derdimi anlatarak mahkeme olmak istiyorum...ama davacılar ortalıkta yoklar....kendi adreslerinden de kaçmışlar...ben ne yapayım şimdi ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Dur daha pilot kahvesini içecek.

<<<<<<<<<<<<<<
    https://www.psmmag.com/bofa-merkezde...irimi-istiyor/
    BofA, Merkez'den faiz indirimi istiyor
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum onlar benimle özel konuşmadılar ama...benimle konuştukları yerde bende onlarla konuşmak istiyorum...
    adam haklı
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    onlar yerine ben senden özür dileyimde anlaşalım ozaman.

cidden burası hisse topicine benzemez.
    hayır dostum...senin suçun olmayan bir şeyde senin özür dilemeni kabul edemem...bu haksızlıktır...akşama kadar buradayım ...gelirlerse burada hesaplaşırız...gelmezler ise bir daha sizin aranıza gelirlerse onları nazikçe kovacaksınız...ki tekrardan buraya gelip de onları aramayayım...kendilerine yeni bir mekan bulsunlar...ancak bu şekilde anlaşabiliriz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kocaeri 10 ay önce 17,5 tan almıştım...geçen haftalarda 70 tl yi gördü ama sonra patron hisse satacağını açıklayınca bu sıralarda 50 civarındadır....atatp yi de 6 ay önce 34,5 tan aldım 176 yı gördü ,123 ten satmak zorunda kaldım şu sıralarda 110 civarlarındadır....megmt ni bir kaç gün önce 43,70 ten aldım şu dakikada 50,15 te tavandadır....plturu iki hafta önce 19,35 ten aldım şu sıralarda 17,80 dedir...geçen yıl gesanı 19,70 ten aldım 2-3 ayda 400 leri gördü..benim satışım 230 idi...

bu iki adamınız bu gün gelip beni pazarlamacı olarak suçluyor...şimdilik de hakem siz olun...kim suçlu ??? ben karşınızda derdimi anlatarak mahkeme olmak istiyorum...ama davacılar ortalıkta yoklar....kendi adreslerinden de kaçmışlar...ben ne yapayım şimdi ??
    hoş geldin.

eskilerde bir yerlerde epey eğlenip iyi kötü kazandığımızı hatırlıyorum. 5-6 sene önce brisa veya şişe olabilir

şimdi nerelerdesin?

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayır dostum...senin suçun olmayan bir şeyde senin özür dilemeni kabul edemem...bu haksızlıktır...akşama kadar buradayım ...gelirlerse burada hesaplaşırız...gelmezler ise bir daha sizin aranıza gelirlerse onları nazikçe kovacaksınız...ki tekrardan buraya gelip de onları aramayayım...kendilerine yeni bir mekan bulsunlar...ancak bu şekilde anlaşabiliriz...
    Tamam kardeşim ben özür dileyeyim de konu tatlıya bağlansın o zaman...Çok alınmışsın..

Sen haklı ol..Ben haksız olayım..

Tamam mı?

Sayfa 822/1004 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •