Sayfa 435/1004 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yeni arzlardan Reedr var, geleceğin ayponu diyorlar, onun takasları nasıl lemur abi
    onu pek çözemedim ama 27 den aldım 65 tn sattım ) teknigi hostu ya o furya geri gelecek bekliyorum ekos agrot kboru binho vs .. ama reeder taraftarı var baya isteseler 200 e götürurler
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. endeks şaka gibi 1 tavana 2 taban hediye ... kagtlar hayvan gibi düsüyor yine son 2 gundur ... gülben ergen tweeti mi hersey ya

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Bu yükselişin hepsinde yer aldım
    burada bulut1 bendim hatta tahtayı benim yaptığımı iddia edenler olmuştur o zaman makarasına
    çok güzel kazançlarım oldu bu tahtada. .
    sıkı bir çalışma ve sabırla BIST'e iyi analiz le güzel tahtalar bulunup kazançlar elde edebilmek güzel
    Bu aralar Kuluçka dönemindeki hisseleri tespit etmek lazım.
    Bu dönemleri iyi tespit edip mallanma, toparlanma olgunluğa adım atmakla işe başlamalı, sonra doğum başlar arkasından kazançlar elde edilmeli.

4. biri su mal akgrt yi uyuarsın artık kalk sebebin yok dusmeye be a.k takas iyi karlılık fena degil yeter ulee

5.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    onu pek çözemedim ama 27 den aldım 65 tn sattım ) teknigi hostu ya o furya geri gelecek bekliyorum ekos agrot kboru binho vs .. ama reeder taraftarı var baya isteseler 200 e götürurler
    Arzlardan güzel paralar kazandık, eski kokuşmuş hisselerde adrenalin yok, mıy mıy
    Yarın da bi arz var, çok lot vermiyorlar işte bikaç tavan sonra tavandan alınabiliyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    10236 dan şortumu kapattım tohatlı abi, herifin parasını biraz daha aldık, aptal pala al sana bombe
    Tebrikler dayu.......nöbet görevii olunca sık bakamadım.....Tırtıklamaya devam vallla......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7. Vay be eskiden bu foruma girerken bilgi ve tecrübe görmeye gelirdik.Kelimelere son derece hakim rakamların teknik ve temel analizin büyük ustalarının toplantı salonu gibiydi.

Tabi ülkede bu hale gelince forumda ülkenin aynası olmasından mütevellit perişan hale gelmiş.Oba makarna reeder katılım ev.Bunları alçaktan alıp yüksekten sattığını söyleyen orta ve uzun vadede ütopik saçma sapan fiyat hedefleri veren mi ararsın.Köy kahvehanesini geçmiş buralar.Buraya yorumcu değilde okuyucu olarak gelen takipçilere bir sözüm var onun için yazıyorum.

Aman diyim böyle saçma sapan şirketelere para falan yatırayım demeyin.Kimsenin bunlardan bişey kazandığı yok.Yalan dolan içi boş şirketler.Komisyonunu alıp halka arz edilen şirketler.Yatırım fonlarına buradaki küçük yatırımcıya kakalanmaya çalışılan beş para etmez balon şirketler.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yeni arzlardan Reedr var, geleceğin ayponu diyorlar, onun takasları nasıl lemur abi
    Bunun fabrikasını gör bence .....bildiğin gibi değil........
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 435/1004 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •