Sayfa 263/1004 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: Viop LV

1. Günaydın cemaat .
    Altın kapıları tamir etmek gerekiyor. Oyunda kalın borsa diğerlerini yıkar geçer. Viop ayrı. Oyun dışına atmak için en güzel yol.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,579
    Dün dolar alım satımında bir kota varmış denildi.Mesela en fazla 2.000 dolar alınıyormuş.Bu olay HAREM döviz burosunda bile varmış..(gazetecinin adını hatırlamamadım.)

Bu cidden doğru mu?

Bir de dolar-altın kuyruğu var mı?

Sormak gereği duyuyoruz..Çünkü o kadar çok bilgi var ki. algı mı-doğru mu bilmiyorum.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Dün dolar alım satımında bir kota varmış denildi.Mesela en fazla 2.000 dolar alınıyormuş.Bu olay HAREM döviz burosunda bile varmış..(gazetecinin adını hatırlamamadım.)

Bu cidden doğru mu?

Sormak gereği duyuyoruz..Çünkü o kadar çok bilgi var ki. algı mı-doğru mu bilmiyorum.
    Bankada alıyorum, ile bir sıkıntı olmadı,döviz bürosu dada sanmıyorum olacağını
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku

Bu cidden doğru mu?

döviz bürolarında da kuyumcularda fazlasıyla yoğunluk var geçen cuma döviz bürosunda en az 20 kişi kuyruktaydı bu hafta 5 kişilik kuyruklar var
    şöyle baktım çoğunluk 50-100 dolar alıyor bozan yok gibi
    kuyumcular müthiş kalabalık çeyrek ve yarım bulmak zor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Dayu dün normalde borsayı almaları gerekiyordu......faizler gevşedi normalde.......dün putin odesa limanını e bazı noktaları bombalamış.....yunanistan başbakanı oradaydı kıl payı kurtulmuş.......bu haber çok dinlendirilmedi....bu haberden sonra satışlar yoğunlaştı...altın ve gümüş fiyatlanıyor......kısacası PUTİN korkusu var.......
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Bu sıralar herkes herşeyi biliyor. Herkes borsanın düşeceğini biliyor. Herkes doların yükselişini biliyor. Acaba herkesin bildiğine oynamak ne kazandırır? Bunu da kimsenin kendisine sorduğu yok.......
    herkes aynı şeyi söylüyor ve teksen kendine bakman lazım
    herkes daha öncede borsa gidecek döviz yatay diyordu
    konjöktür dedikleri bu
    yeniliğe açık olmazsan batarsın
    hep go go olmaz

az stop
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Bilmediğim yerde oturdum, 2 çaya 20 verdim
    14 tü normali
    Canım çok sıkkın
    bizim kahvede bile çay 15 tl
    2 daha içseydin uygunken
    çaycı hakanda 10 tl oda nedense zam yapmadı

8.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Altın ve gümüşte yüklü kademeler olmaz ise ne işe yarar bu fonlar dışarıdan fiziki al sat daha iyi.En azından kuyumcuda alış ve satış marjları belli.
    Kimse 3-5 gram için girmezki.
    Haklısınız da...olan bu.....yapacak bir şey yok...

Endekslerin tamamının ETF leri olsa aynı hisse gibi alınıp satılan, hatta 2x 3x kaldıraçlıları da olsa bunların...short long da olsa...hatta short long birbirini götürmese hepsi ayrı pozisyon olsa, iyi olmaz mı, olur...ama yok, imkanlar kısıtlı...

O USDTRF de GLDTRF de short olsa, öyle olmaz, biri hemen dengeler fiyatı arbitraj yapar...misal..

Sayfa 263/1004 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •