Sayfa 354/1004 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Ya ayhan dede....sen de insanlara güvenmeme hastalığı mı var....gerçek zamanlı yazıyorum viop30 pozlarını ....ayrıca iki ayrı aracı kurumdan işlem yapıyorum....bunun nedenlerini önceki sayfalarda yazdım...algaritmik sistem sizi yakaladığı anda viop30 kazanmak çok çok zor diye de yazdım....hala kıskançlık nedenlerini anlamıyorum....gün içinde yaptığım işlem sayfasının sadece akşam seansı olan yani son sayfanın resmini gönderdim...hala anlamadan işkebeden sallamak neden....bakın bu kıskançlık sizin daha çok kaybetmenize neden oluyor....kendi işinize yoğunlaşıp iyi niyetli olun ...
    Sana daha önce yazdıklarıma verdiğin cevapları unutmadığımdan güvenmem mümkün değil.
    Zaten yazdığınında bi anlamı bana göre yok. Yaptığın seni ilgilendirir dekont koymanada gerekte yok bence
    Ama senin eski işlemlerinide bildiğimden güvenmem.
    Bence her pozu yazmanda saçma yada bana saçma geliyor
    Belkide seni ve vicdanı kara kemal i sevmediğimden böyle hissediyorum
    Beni tanıyan hiç limse kıskanç biri olnadığımı başkasının kötülüğünden keyif alacak biri olduğumu iddia etmez
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Sn Abicim,

SP500 le ilgili mesajınızı gördüm.

Değişen bir şey yok, bekliyoruz kısa vadeli trendlerin kesilmesini, görece büyük mesafeli düşüş yapılarını, artık son dalgaları çözmek imkansız, anomali yapabilir, savrulabilir, eksik dalga bırakabilir..v.s.

NVIDA yı indikatör gibi takip ediyorum demiştim, o da hedef diye belirlediğim yataya geldi, ama onun da son minik yapılar muamma...2 neresi 4 neresi...son dalganın 2 ve 4 ü de belirsiz, iki şekilde de olabilir.

Bekliyeceğiz...sarkıtmasını...savrulmasını...yukar ıda hala 5 nci dalga için mesafe kalıbı müsait..isterse gider, savurur.

Elden bir şey gelmiyor.

Vaziyet şu:

NVIDIA, kanallama tamam, uzatma hedefi tamam...son dalganın son 5 nci dalgası 2 ve 4 belirsiz olduğu için belli değil, ED mi itki mi...

3. XU100/USD Fx parite rasyosu, SUSD ye göre rakamlar farkediyor biraz...

Aynı görüntü, muhtemel ED 2....

291 dolar hedef....Kur arttığı için TL bazlı hedef yukarı kayıyor, şu an 33 TL den 9600 yapar...

Bahsetmiştim...TL bazlıda zirveye çarpıp duran bir düzeltme görüntüsü oluşturur...ED 3 ü de o şekilde hallederse, ED 5 i de seçim sonrası kurun artık neresiyse salınacağı yer, oraya hızla sarkıtıp yapıyı tamamlar...

Tabi hala 288 doları örtmedi(Kırmızı A or 1)...Hala çok derin 4 ü olan bir itki olabilir, örtünce ED demektir diyeceğiz. Gibi gibi...

4. eline sağlık Achiles abey

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    Bologna // İstanbul
    Gönderi
    227
    FİTCH, Türkiye'nin kredi notunu "B" den "B+" ya yükseltti. Görünüm "pozitif"

Kredi değerlendirme kuruluşları NOT DEĞİŞİMİNi İKİ GÜN ÖNCEDEN EKONOMİ YÖNETİMİNE (hazine) BİLDİRİYORLAR. (son zamanlarda değişmediyse, uzun yıllardır böyle)

ÇARŞAMBA, x100=8731'i gören endeks son iki günde %5 artışla CUMA'yı x100= 9155 seviyesinden kapattı.

Ard niyetli olmayalım, INSIDER yok diyelim, bizim ülkemiz hukuk devletidir, böyle şeyler hiç bir zaman olmamıştır...
    Bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,448
    sıfırcı hocadan görece bol kepçe not
    genel konsensus için Surpriz oldu
    Şimdilik bi halta yaramasa da bu da birşeydir
    insider traderlere kazanç sağladı

7. https://www.takvim.com.tr/yazarlar/e...09/mesaj-hatti

Adamın yazı yazdığı yere takılıp es geçmeyen. Bu adamın yazdıklarını bu ülkede yazabilecek bir kimse daha yok.Varsa da ben görmedim.Bu yazıları da buradan başka bir yerde yazabilmesi mümkün değil. Yazdığı bir çok konu kimsenin dile getirmediği değişik şeyler.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://www.takvim.com.tr/yazarlar/e...09/mesaj-hatti

Adamın yazı yazdığı yere takılıp es geçmeyen. Bu adamın yazdıklarını bu ülkede yazabilecek bir kimse daha yok.Varsa da ben görmedim.Bu yazıları da buradan başka bir yerde yazabilmesi mümkün değil. Yazdığı bir çok konu kimsenin dile getirmediği değişik şeyler.
    Buradan sonrasini okumadım" SURİYE-IRAK ve KÜRT KARTI meselesinde gösteriyordu.
    Askerlerini çekmekten söz eden TRUMP, Başkan Erdoğan'a mektup yolluyor ve çözüm için ricacı oluyordu"

Sayfa 354/1004 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •