Sayfa 385/1004 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Sayın pisyedili batı rusyayi tamamen Ukrayna dan çıkarabilir mi ya da çıkarmak ister mi bilmiyorum. Sonuçta bir fiil savaşa müdahil olmuş değiller. Ama Rusya daha 11 yildir ukraynayi ele gecirememisken bir fiil saldırdığı halde, nasıl tüm dünyaya gücü yetecek? Savaşın uzadığı her gün de asker, askeri araç ve para kaybetmekte.
    Putinde otenazi gibi silahlar var,mesela paseydn ,sadece biri 3 Avrupa ülkesini 7 dakka gibi sürede dümdüz eder,
    Ha iş o noktaya gelmesin/getirilmez inşallah
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Düzeltiyorum 110 dakika imiş ve top 47 dakika kalmış sahada
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Kırmızı 2 keskin, kırmızı 4 de keskin...zigzag..hadi kural değil tamam diyelim..

Beyaz 2 keskin, zigzag veya double three..

Beyaz 4 ü de keskin double zigzag kabule ettik, ED çizdi diyelim.

Peki sonrası....kocaman devasa bir 2nci dalga....kaç yıl sürecek...

Son düşüşü itki değil de DZZ sayacaksak, beyaz 4 e sanki üçgen daha çok yakışır...

Üçgenle konsalidasyon, sonra uzatan 5?...

İyi de, bu yabancı 30-50 milyar dolarlıksa, ne ara, hangi formasyonla mal alacak....VF nin ve bankaların bunlara blok mal vermesi lazım, yoksa yukarıya doğru nasıl girecek...Üstat JonDowes yazmış bütün bankacılık 38 milyar dolar....3 milyar dolarlık alım yaptığı duyulsa yabancının non stop ralliye kalkar...

Bence, yapı bir LD...LD 4 e gideceğiz....düşük montanlı yabancı gelecek ilk etapta...ve LD 5 e gidip ilk büyük dalga tamamlanıp yıkılacak LD Exp olduğu için....

Asıl büyük yabancı sonraki dönemde gelecek...yargı bağımsızlığı....swap piyasalara tam entegrasyon...küresel finans sistemine tam uyum, ya da biat mı diyelim bilemedim...

Bu şekilde olursa, bunu yabancı değil bizim piyasa çizer...1-2 yıl da bunun düzeltmesi sürer...

Küresel piyasalara vurgu yapıyorum, ara ara...BY oraya gidiyormuş....yıkılırsa SP500 Nasdaq, niye komple göçmesin oralara erenler.....Erenler artık dünya vatandaşı, hepsinin çifte pasaportu var...alıyorsunuz adalardan ev, bankaya para..al sana vatandaşlık...gibi gibi.
    .
    eline sağlık Achiles abey. neresinden bakarsam bakayım 324 usd nin geçilmemesi sonucu çıkıyor ben de derin bir düzeltme gelmeden. hatta daha da ötesine gidip 125 usd nin de kırılması gerektiğini düşünüyorum linç edilme korkusundan dile getiremiyorum abey. kal sağlıcakla...

[QUOTE=sindoma53;6743635]
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    — Milli Gemisavar Füzesi Roketsan #ATMACA, Milli Turbojet Füze Motoru Kale Arge #KTJ3200 ile ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

zıp zıp kemalle dedikodu yapmışınız öyle söylediler vıop yapmayanın burada ne işi var diye halka açıldıda siz bütün hisseleri karakemal le aldınızda bizim haberimiz mi yok.Veya yönetim genelgemi yayınladı vıop yapmayan yazamaz diye.oynadığınız 4-5 kontratlamı burayı satın alıcaksınız .Yukarda haiti zımpırtılarının vıop la ne lakası var kendinizle çelişen hareketleriniz dolu algı çocukları
    Ulen benimle muhatap olma formun dansözü.....hadi başka yere işin yok burda......

altın ve gümüş ons da buralar da patinaj bekliyorum......iyice yedirecekler diye tahmin ediyorum.... bir çok uzman uçuk fiyatlar veriyor ....... savaş hali istisna tabi.....bakalım bu hafta dediğim şekilde hareketler olacak mı.....

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,105
     Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Sayın pisyedili batı rusyayi tamamen Ukrayna dan çıkarabilir mi ya da çıkarmak ister mi bilmiyorum. Sonuçta bir fiil savaşa müdahil olmuş değiller. Ama Rusya daha 11 yildir ukraynayi ele gecirememisken bir fiil saldırdığı halde, nasıl tüm dünyaya gücü yetecek? Savaşın uzadığı her gün de asker, askeri araç ve para kaybetmekte.

Anlaşılmışdır sn northernforever dostum.Ben sizin fikirlerinizi merak etmiştim (dış siyasetden anlamadığım ve savaş ile ilgili haberleri yeterince takip edemediğim için).Verdiğiniz cevap için çok teşekkür ederim.
    Herşey gönlünüzce olsun .İyi geceler.

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Putinde otenazi gibi silahlar var,mesela paseydn ,sadece biri 3 Avrupa ülkesini 7 dakka gibi sürede dümdüz eder,
    Ha iş o noktaya gelmesin/getirilmez inşallah
    Tüm dünya için diyelim umarım öyle bir savaş olmaz. Çünkü nükleer savaşın kaz***** olmaz. Rusya karşısında ki blokta da misli ile fazlası var.

Bu arada Rusya askeri gücü ile ilgili hikaye çoktu. Halbuki sahada çok eski model teçhizat olduğu anlasildi. Savaş esnasinda en güvendiği kısmın paralı asker ordusu olduğu ortaya çıktı. Bu grup ciddi bir başarı elde edemedi yetmedi Moskova ya baskaldirdi.

Bütün bunlar ortadayken hala Rusya yi abartma istese dünyayı dize getirir coşkusu gerçekçi bir anket görsek Rusya hakkında bu inanç var mıdır çok büyük soru işareti?

8. İyi akşamlar sayın pisyedili sizin de herşey gönlünüzce olsun.

Benimse asıl uzuldugum konu büyükler birbirine güç gosterisi yaparken ortadigu da ukrayna da halk ciddi şekilde mağdur.

Sayfa 385/1004 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •