Sayfa 936/1004 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946986 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    pozisyonlar kapatılmıştır.
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ağam kürede düşüş belirtisi varmı ?
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    hazırlık var uygularsa
    cuma msj emlak neler odu görüyorsun
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

2.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Seçimden sonra bayram da bir risk, arada bir kaç gün açık olacakmış ama büyük portföy sahipleri için yüksek faizde portföy taşımak zor olabilir.

Seçimlerden sonra piyasa durumuna göre bayramda görünmez el dövizde devreye girebilir.
    Aylık kredili mal taşıma maliyeti %9.5 diye yazmışlar..Ben kullanmadığım için bilmiyorum ama böyleyse deli oran. Kimse bayrama kredili girmez..
    Normal zamanda bile mal taşınmaz

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Seçimden sonra bayram da bir risk, arada bir kaç gün açık olacakmış ama büyük portföy sahipleri için yüksek faizde portföy taşımak zor olabilir.

Seçimlerden sonra piyasa durumuna göre bayramda görünmez el dövizde devreye girebilir.
    bayramda AKP ciddi kayıp yaşarsa borsa aşağı gelir 3 sonra tüm işlemler iptal edilir bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4. cumaya dek ortalama her gün yüzde 3 düşmeli sonrasına bakilir

5.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    bayramda AKP ciddi kayıp yaşarsa borsa aşağı gelir 3 sonra tüm işlemler iptal edilir bence
    Bence bunun fiyatlaması var....
    Emekliye de vermedi ilave birşey

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Aylık kredili mal taşıma maliyeti %9.5 diye yazmışlar..Ben kullanmadığım için bilmiyorum ama böyleyse deli oran. Kimse bayrama kredili girmez..
    Normal zamanda bile mal taşınmaz
    NCM demişki kredi faiz oranımız %90 ve temerrüt faiz oranımız % 125
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. Faizler yüksek arbitrajcılar düşen faizde arbitrajdan kazanır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. İlginç. Yapı kredi genel seçim öncesi (2023 mayıs) hareketinin benzerini yapıyor. Bankalar ve kchol falan da....Sürekli Aynı film..

Sayfa 936/1004 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946986 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •