Sayfa 968/1004 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,737 - 7,744 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    seçim 2028 de..2023 mayısa 5 yıl ekle..14 mayıs 2028 de.
    Böylece RTE 2002 den 2032 ye kadar tam 30 yıl ülkeyi yönetmiş olacak.Düşünsenize 10 yaşındaki (2002 de)çocuk 40 yaşına kadar sadece bunu görecek.
    10 yaşındaki çocuk 40 yaşına kadar 20 yaşındaki ergen 50 yaşına kadar 30 yaşındaki genç 60 yaşına kadar 40 yaşındaki ortayaş 70 yaşına kadar 50 yaşındaki olgun 80 yaşına kadar 60 yaşındaki emekli sonrası malum..!
    çeyrek yüzyıldan da fazlası! bazıları için 1 ömür! veya yarısı! Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK kurduğu ülkeye Parlamenter Demokrasiyi getirerek 15 yıl işbaşında kalmıştır/kalabilmiştir. Bence bu ülke RTE yönetimi/baskısı altında çokta kazanım elde etmemiştir!
    Karşıt görüşlere saygım tabi ki var!

2. Gerçi hangi yıl olduğunu söylememiş ama Reis e güvenimiz sonsuz olduğu için önemli de değil.
    ..........

*Erdoğan: Yılın ikinci yarısından itibaren güzel haberler gelmeye başlayacak, nasıl daha önce enflasyonu tek haneye düşürdüysek aynı başarıyı tekrarlayacağız

3.  Alıntı Originally Posted by sid Yazıyı Oku
    Borsa aynı TÜİK gibi oldu, gün içinde olan işlemelerin gerçek olduğunu bile düşünmüyorum.. Hele gün içinde olanlar bildiğiniz şaka.. Dün bunu da gördüm ya..
    Bu kadar hisse panik olarak alınmaz. Muhtemelen kendi koyduğu satış emirlerini almış ama sivil vatandaş o fiyatlardan satış yapamamış çünkü en tepeden satamazsın kuralı işlemiş.

Yalnız çakma simulasyon ile üst aklı karıştırmamak lazım.

Üst akıl insanın aklını alır ya da Stephen William Hawking gibi olma riski var.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Bu gülben ergen twitleri, kara parayla mücadele, kaynağı belirsiz fenomen paraları, fatih terim fonunun patlaması olaylarından beri borsada milleti öpmeye başladılar. Bence bütün pislikler ve haram para bir araya gelmiş. Insiderlarla kaplarla ayda %20 dolar faizini verebilecek çarkı kurmuşlar. Sonra da domino taşına birisi tıklamış.

Yani dilan polatın enerciii şarkısı enerji hisselerinde parayı 5e katladıktan sonra yazılmış bile olabilir

O yüzden yabancı salak değil yani gelip senin pahalı endeksini (hisse değil endeks), höstad mallarını alıp yukarı götürsün. Swapları, açığa satışı açın sonra bi bakalım kaç sent edecegiz.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bu kadar hisse panik olarak alınmaz. Muhtemelen kendi koyduğu satış emirlerini almış ama sivil vatandaş o fiyatlardan satış yapamamış çünkü en tepeden satamazsın kuralı işlemiş.

Yalnız çakma simulasyon ile üst aklı karıştırmamak lazım.

Üst akıl insanın aklını alır ya da Stephen William Hawking gibi olma riski var.
    ya abi bu bloombergde yine çirkin çirkin kızlara program yaptırıyorlar

neydi o benim aşık olduğum kızın adı 24 saat o program yapsa

bi hoş bi adı vardı.. tamam buldum... adı değil soyadı bi hoş

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Evet İmamoğlu işi çok su götürebilir...Bir kaç hafta önce ben de yazmıştım burada...
    Özellikle Erdoğan seçimi kaybedince daha da sertleşecektir...Yargının durumu da malum..
    Hayırlısı..
    Eğer CHP meclis çoğunluğu elde ederse İmamoğlu'na karşı sertleşmesi çok bir işine yaramaz, sadece süreci hızlandırır, E.İmamoğlu'nu daha da büyütür.

Reisin işleri düzeltmesinden başka çaresi yok, bu saatten sonra o da imkansız.

"Bu son fasıldır ey ömrüm nasıl geçersen geç"
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

başkanım bu opların maaşı kaç yuro idi ? 2000 mi ? 3000 mi ?

8.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    ya abi bu bloombergde yine çirkin çirkin kızlara program yaptırıyorlar

neydi o benim aşık olduğum kızın adı 24 saat o program yapsa

bi hoş bi adı vardı.. biryere yazdıydım ama onuda hatırlamayrım şimdi
    Kadınlar yaşlarına göre güzel ama 1 tanesi tam tipim değil. Bunlar fazla akıllı, suya götürüp susuz getirirler.

Seninki Ece Hayat Mağat olması lazım o daha yeni, ustaların yanında pişiyor.

https://www.instagram.com/ecemagat/

Burada ciddi paralar söz konusu olduğundan sadece güzellik ve bilgi yetmiyor.

Bize bu şarkıyı söyletecek kişi lazım.
    https://www.youtube.com/watch?v=ChhzZrwC5RI
    Gülden Karaböcek - Kibarım (Official Audio)

Erzurum Yaylasıyam seçim faaliyetlerinde kullanılıyor, bu şarkı unutulmuş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 968/1004 İlkİlk ... 468868918958966967968969970978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •