Sayfa 973/1004 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,777 - 7,784 arası.

Konu: Viop LV

1. Önce gübre sonra Petkim olmaz denen herşey bir gün olacak. Altın alın arsa alın ev alın bırakın 3 5 at hirsizi kendi kendini ütsün. Bu borsadan bir b.k olmaz. Dün Petkim aldık hata ettik. Bugün tabandan alayım diyordum boşver dedim kendi kendine oynassin iblisin tohumu. Millet geldikçe tabana veriyor.

2.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    petkime dün tabandan atlayan bi arkadaş vardı karton kutu arıyo diye duydum
    Maacit abi atlamıştı, bugün keyfi yerinde paso kahkaha basıyor hiç karton kutu arıyormuş gibi durmuyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

975300---979500... görevi başarı ile tamamlanmıştır... 4000

4. bugün herkes petkim alıp satacak sanırsam bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok, tekrar tabana yapıştırırız dayucuğum, solungaçların testisini yapıyoruz tahtada kumarın böyüğü olur bugün
    Petkim vadeli 19.39 aldık yüklü bu sefer.......Tarihimin en büyük karını yapacam inşallah.....burada oyun büyük.....azeriler alır......hatta artıya geçmesini bekliyorum......bakalım buranın palasınını parasını tırtıklayabilecek miyim....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Maacit abi atlamıştı, bugün keyfi yerinde paso kahkaha basıyor hiç karton kutu arıyormuş gibi durmuyor
    sende aldım satamıyorum filan demiştin araladımı kapıyı satabildinmi bari
    ya o arkadaş neşeli herşeye gülüyor

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Petkim vadeli 19.39 aldık yüklü bu sefer.......Tarihimin en büyük karını yapacam inşallah.....burada oyun büyük.....azeriler alır......hatta artıya geçmesini bekliyorum......bakalım buranın palasınını parasını tırtıklayabilecek miyim....
    Bende dün full artı fulll şortlamıştım dün tabana kadar basmıştım tohatlı dayucuğum kusura bakmazsan senide suyuniçine çekecem muhtemelen
    Paranı alırsam hakkını helal et

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    0,60 cent petko alınır...
    işkembei kübradan 130 sallayıp milletin günahına girmiyoruz...

santimi santimine...

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 973/1004 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •