Sayfa 873/1004 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,977 - 6,984 arası.

Konu: Viop LV

1. Piyasada bu topicdeki çoğunluğun gireceği şoktan daha fazlası olmaz. Sıkmayın canınızı sizler çoğunuz aynen bu kafada bu topic psikolojisinden devam edin......... ve piyasadan gereken dersi alın. Bundan sonra belli süre buraları okumam yazmam.Ta ki buradaki çoğunluk iş işten geçtiğini idrak edene kadar....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Piyasada bu topicdeki çoğunluğun gireceği şoktan daha fazlası olmaz. Sıkmayın canınızı sizler çoğunuz aynen bu kafada bu topic psikolojisinden devam edin......... ve piyasadan gereken dersi alın. Bundan sonra belli süre buraları okumam yazmam.Ta ki buradaki çoğunluk iş işten geçtiğini idrak edene kadar....
    Sizin yazılarınızı okuyunca nedense aklıma hep Now haberdeki Selçuk Tepeli geliyor. Et çok pahalı, düşürmek için ne yapmalı acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Piyasada bu topicdeki çoğunluğun gireceği şoktan daha fazlası olmaz. Sıkmayın canınızı sizler çoğunuz aynen bu kafada bu topic psikolojisinden devam edin......... ve piyasadan gereken dersi alın. Bundan sonra belli süre buraları okumam yazmam.Ta ki buradaki çoğunluk iş işten geçtiğini idrak edene kadar....
    En son okumam diye Trip attığında aselsan 67 idi 50 ye mi ne düştü 5 günde
    Burası vob dakikada iş değişir
    Ha sen 6 yıl önce dolar 2 3 iken 40 olan aselsani dolar 33 aselsan 50 iken 6 yılda!!!
    Taşıyıp karda olmaya zannetmeye devam et

Alıntı Originally Posted by sofist_11 Yazıyı Oku
    Bu hafta sonu seçim riskini boş verdik. Sonraki hafta 10 günlük tatil riskini (on günlük %2 civarı faiz geliri) boş verdik. Sonra Yıllık %55 faiz gelirini de boş verdik. Eğer İmamoğlu kazanırsa, O'nun mahkeme riskini de boş verdik. Bu kadar yüksek faiz ortamında kredi ve kredi kartı iflasları riskini de boş verdik. Seçimden sonra, borsa kazançlarından alınan vergideki düzenlemenin geri çekilip, borsa kazançlarında vergilendirmeyi de boş verdik. Mayıs ayında notumuz yükselebilir diye hisse almaya koşalım. Yav he he. Özellikle de banka hissesi. Aman yabancılar almadan biz alalım. Yapı kredi 26 lira sudan ucuz. Akbank 45 lira koş vatandaş koş.
    Biraz eski bir yazı ama vergi alınmayabileceğini yazıyor...

https://www.baskentgazete.com.tr/bor...merkez-istiyor

Düzelttim özür, yanlış link vermiştim...

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Biraz eski bir yazı ama vergi alınmayabileceğini yazıyor...

https://www.baskentgazete.com.tr/bor...merkez-istiyor

Düzelttim özür, yanlış link vermiştim...
    Borsa kazancından vergi alınması uygulaması kaldırılmadı. Sadece uygulanması durduruldu. Bakan Şimşek sürekli yeni vergi artışları olmayacak ama düzenlemeler yapılacak türünden açıklamalar yapıyor. Ben bu söylemlerden çok kıllandım. Bakalım. Eğer ölmezsek yarınlar neler gösterecek göreceğiz.

6. Bilenler vardır muhakkak. Ama bilmeyenler için, şu anda viop'ta altın, gümüş, dolar, euro'da trade edip kazandığınızda % 10 vergi kesintisi zaten oluyor. Forex'de 2 şekilde vergi alıyorlar; 1-Kar ettiyseniz kazancınızın % 10'u. 2- Doların yükselişinden yüzde 10 vergi.

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    O dediğiniz eskidendi…
    son 20 yılda tarlası arsası olan kazandı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Borsanın ilk zamanlarında işlem yapıyor olmak varmış aslında.

Adam 5bin liraya Ereğli aldım şirket zaten 5bin lira temettü verecekti 2 ay sonra diye anlatıyor

8. Bazı kişiler vergi olan yere kesinlikle girmiyorlar. Yaptığı işlemin vergisini ödemek mesele değil, maliye bazen inceleme yapabiliyor ve bir şey bulmadan çıkmak denetçiye puan kaybettiriyor. O yüzden bizde vergili işlem olmaz prensini uyguluyor olabilirler.

Temettü olan yerde önceden satış oluyor, sonra toparlanıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 873/1004 İlkİlk ... 373773823863871872873874875883923973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •