Sayfa 350/1004 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Viop LV

1. Tohatlı kardeşimiz maşallah küçük soros gibi. Palayı tırtıklamalarını okurken nedense hep bu sahne canlanıyor aklımda. Belki de odur bilmiyorum

https://youtu.be/4z9Ki2ILxlI?si=ChfpyzU_jLIDFaOI

2. Ben Tokatlının samimiyetine inanıyorum. Maşallah diyorum. Allah daha çok versin...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    pozu flatlemem dedim ama 10.200 şortlarımı stop yaptım. ulen beklesene akşam pazarını. fakat hala pazartesi sabah 10 a kadar 10.300 olasılığı mevcut abeyler yeni hali ile bile.
    sağlık olsun ......sana yazdım hatırlarsan kapamasaydın diye...her şey kısmet..... ya az kontrat ile işlem yapacan bekliyecen yada kısa adımlı speği tırtıklayacan.... bana göre kısa adımlı yaparsan sen daha çok başarılı olacağını söyleyebilirim.....birde kendini şort yapacam diye de şartlandırma bence pala nereye sende oraya...ama seni fark etmesin.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sağlık olsun ......sana yazdım hatırlarsan kapamasaydın diye...her şey kısmet..... ya az kontrat ile işlem yapacan bekliyecen yada kısa adımlı speği tırtıklayacan.... bana göre kısa adımlı yaparsan sen daha çok başarılı olacağını söyleyebilirim.....birde kendini şort yapacam diye de şartlandırma bence pala nereye sende oraya...ama seni fark etmesin.....
    kısmetten öte köy yokmuş abey ben ondan razıyım. alacan da verecen de.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Pisyedili abi hakikaten hem bugünün 1.si hemde haftanın şampiyonu olmuşum, Gıskanmıyalım lütfen
    Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin
    sallamak bedava diye geliyorum o sayfaya, ilerleyen zamanlarda ücretli olursa gelmem
    Napim anam keseyi sırtıma dikmiş
    Reis bu kesenin ipi gevşer bak aşağılara iner sonra kimse alamaz gel şu keseden 5-10 kuzu kesde midemiz bayram etsin.

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    sattığım kontratların resmini gördün değil mi sayın mini......
    ya reis güldürme beni şimdi, ben yemem. akşam seansında o resimde gösterdiğin işlemleri mi yaptın?

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ben Tokatlının samimiyetine inanıyorum. Maşallah diyorum. Allah daha çok versin...
    Eyvallah dayucum.....güzel yazılarından da faydalanıyorum bu arada ....dualarımı alıyorsun diye de not düşeyim....birde kimseye yalan borcum yok....kimse artık kimseye de inanmıyor...kıskançlık kadınlarda diyorduk bu zamanda erkeklerde de çok daha fazla görülmeye başlandı....Allah sonumuz hayır eylesin.....

Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    ya reis güldürme beni şimdi, ben yemem. akşam seansında o resimde gösterdiğin işlemleri mi yaptın?
    akşam seansın da o gönderdiğim resimde tek bir işlem vardı.....diğer işlemleri gündüz seansın da yaptım.......inşallah doğru anlatabildim sayın mini..... bir de diğer hesapta akşam seansında bir işlem yaptım....hepsi bu......

Sayfa 350/1004 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •