Sayfa 682/1004 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    ülker grubu ülkeden örtülü servet kaçırıyor.....bunu Erdoğan hükümeti biliyor....sözde dış ülkelerde goldiva satın aldı....neden aldı bilen bilir....Erdoğan ilerde iktidarda kalırsa Murat Ülker den hesabını sorar....daha doğrusu devlet sorar....bunlar hepsi devlet hafızasında.....unutulmaz....zamanı geldiğinde dosya açılır.....
    ulker Godiva yi neden aldi?

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bende şaşırdım....ne olur.....küçük yatırımcı bu borsa da asla güvende değil....kafese alınmış bofa ne yaparsa endeks oraya gidiyor....yatırımcı da iyi soyuluyor....özellikle viop ta......birileri cepleri sürekli doluyor.....küçük yatırımcı gün geçtikçe paralarını bu hırsızlara kaptırıyor.... normalde yarın yükselse bile öğleden sonra sert verişler alışlar olur.....gün sonu eksi kapatmalı bana göre....
    Kesinlikle vob yapmamak lazım, tam soyguncu herif

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    ulker Godiva yi neden aldi?
    cevabı yazının içinde....servet transferi....

4. Herif parayı yine çekmemiş zarar edenler para bulup getiriyor gibi.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Geçen hafta %3,89 olan ihtiyaç kredisi %5,55 olmuş. Bu sigortalı olan, sigortasız %6,07 demişler.

Sigorta ana paraya göre %5 kadar, mecburi sigortalı kullanmak karlı oluyor.

Arkadaşını getir filan kampanyaları da riskli. Herif kredi çeker ödeyemez sonra senin yüzünden o bankaya geldim der.

6. Millet Resmi Gazete okuyup zengin oluyor deniyordu.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ev Ülker Çizi kraker doldu.

Gofrette kampanya yapmışlar.

Migros 3 harflileri bitirecek bu gidiş ile.

https://twitter.com/bosunatiklama/st...14255515173013

Simitçiler odası kazan kaldırabilir.

Ramazan da ikindi çayı işi azalıyor , bayram da var dolma börek tatlı biraz da burdan bakmak lazım, herhalde stokları boşaltıyor!

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Güzel bir özet olmuş Sn.berkimcans...

Bulunduğumuz seviye sebebi ile şu aşamada çok derin anlamı olmasa da ne olursa olsun sonuçta not arttırımı gibi pozitif bir haberi bile mal çıkmak için kullanan adamların !! piyasa yaptığı yerde yatırım yapmaya çalışıyoruz...
    Evet özetlemeye çalıştım, piyasayı yoğun takip etmeyen birisi bu durumu algılayamayabilir!
    Bence yatırım dönemi bir süreliğine sona erdi, malımıza sahip çıkmayarak o fırsatı kaçırdık, şimdi sat-al dönemindeyiz, bir sürede böyle gidecek gibi!

Sayfa 682/1004 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •