Sayfa 400/1004 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: Viop LV

1. Ons palası abicim...Zaten kanal direncine geldin.. Kıramazsın orayı şu an..2080 e geri gel de desteği de bir kontrol et. İyi mi hoş mu güçlü mü diye.
    Hem de altın almak isteyen benim gibilere de kıyak yap..Yapacaksın gibi de geliyor...

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Senin ardniyetli alıntı yaptığını düşündüm, kaç saat geçmiş yazıyı az bi terse düştüm diye alıntıladın
    O yüzden fısfısını fısıldatırım, hadi yaylan şindi
    Ya reis takılıyorum sana. Senin cüzdanın sırtında olması hoşuma gidiyor. Hisse misse yok bende.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    (Keşke sağlığım olsa da ben de oruç tutabilsem. Vallahi özledim oruç tutmayı. İdrar yoları enfeksiyonu ve prostatit yüzünden bol su içiyorum o yüzden tutamıyorum. )
    Yok reisim. Senin üzerine sinek ilacı gibi geliyor bu. Yaza buluşuyoruz. Kaç kuzu kesiyon sen onu söyle.
    hemşerim prostadın çaresini anlatmış. izleyin bence

https://www.facebook.com/reel/419022...e_unit&__cft__[0]=AZXXKF6fTV7WXMonOYNS4HLhZeRjkJzeTGRRRu9ipnzgZIhkK nJo7_IoPkSwQyUHs6iOQqA9ItE4GHmE11MC7vvpJRiyrMihWKc VCcepcLOQMPYg3mPlSpgHVp7SjPG2yKkdl9APIo3PKa5NQcsKg agZKHPXAV5N1SHITwa6n-jIHg6OD-4eqrrL0b0u93HXFTA&__tn__=H-R
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ya reis takılıyorum sana. Senin cüzdanın sırtında olması hoşuma gidiyor. Hisse misse yok bende.
    Her gün takılma olmaz fısfıs, bak ramazanın ilk günü, sigara içemiyorum kafam dumanlı
    Biraz da egomu okşuycan, cimbızla terste olanı değil cimbızla düzde olan yazıyı alıntılayıp reis yine üttün herifi diyeceksin o zaman benim bi tarafım kalkıcak.
    Sende mertabim gibi cimbızla moral bozuyon. Yapma böyle şeyler

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bozkurt yine mi yeniden avatar

Jackal Carlos gibi binbirsurat
    Eskiden ralli lerde malsız ve şortta yakalanıyordum, artık rallilerde malla eşlik ediyoruz,
    Hangi tahtayı daha çok tırtıklarsam onun logosunu yapıştırıyorum
    Yani anlayacağın bedavaya reklam yok bu saatten sonra kim daha çok fışkırttırır ben ordayım

16.96 Since 27 Aralık 2023

Evet gülben ablada endexe son bombayı attı..ruhuna el fatiha...

7. Sabancı gurubu hisse fonu kurulmuş 3 günde 702 milyon TL portföy yapmış.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Eskiden ralli lerde malsız ve şortta yakalanıyordum, artık rallilerde malla eşlik ediyoruz,
    Hangi tahtayı daha çok tırtıklarsam onun logosunu yapıştırıyorum
    Yani anlayacağın bedavaya reklam yok bu saatten sonra kim daha çok fışkırttırır ben ordayım
    yarına süper bir pırasa var, sudan ucuz
    çorbalık, zabah girip akşam çıkacağız
    havuçları dilimle, mangırları hazırla
    gece grafiğine tekrar bakmam lazım,
    al sinyali üretmeden alınmaz
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

Sayfa 400/1004 İlkİlk ... 300350390398399400401402410450500900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •