Sayfa 369/1004 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Biz de biliyoruz pala da biliyor yatırım yapılıp yapılmayacağı seviyeyi
    Palaya bahane olacak yükseliş için, yoksa herşey güllük gülistanlık demek için kör olmak lazım.
    Bu arada kimse 8 marttan bahsetmiyordu, hatta açıklama bile yapmaz fitch diyenler vardı …
    Son 3 günün pay vadeli takaslarına bakın
    Hsbc
    Milyarlarca dolarlık şort kapatıp üstüne birde long açtı
    İt iti ısıracak değilya...
    Hsbc nin parasını yerliyemi yedirecekler ?
    Pazartesi günüde longlarını %5-10 kar ile kapatır
    Söğüşlediği paralar ile mert abi gibi alemlere akar 🤣🤣🤣

Tabi milyarlarca dolar değil de
    Yapılan manipülasyonun, insıderın büyüklüğüne dem vurmak üçün öyle yazdım
    Hatrımda yok rakamlar, ama kabacaaaa
    Mmmm
    10-15 milyar tl ye denk gelebülür, sanırsam

Thy de vade boyunca maks 3-4000 k birikiyor
    7...7 15000 kontrat long açtı 2 günde
    Garanda... maks 20000 oluyor
    50...50... 100000 kontrat long açtı

2011
    Yerli para cinsinden not artırımını hatırlarmısınız ?
    Bist 20800 den 60000 e gelmişti
    Viop 62000
    Herkes tırlar dolusu şorttu
    Seans içi... 14:10... bi haber
    Vop ... TAVAN
    Full olup teminatı olmayanlar patlatılıp (mesela ben )
    Ertesi gün geri aynı yerine gelmişti vop

5. Burada eski türkiye yeni türkiye güzellemeleri boş işler 1950 den 2002 kadar ülkey sağ iktidarlar yönetti acılı onca darbe olay savaş buhran kriz yaşandı her birinde yozlaşmış politikacı elit devletin mafyatik yapısı ülkeye zararlar verdi 2002-2024 arası benzer olayları yaşadık ülkemiz ihracat ve reelde dolar ile sermaye giriş ve üretim artışıyla büyüdüğünden Bu başarı Rte yazıldı ki bu büyük bir haksızlıktır 1923 -2002 arasındaki olumlu her tohum her altyapı ve beşeri yetişmiş insan kaynağı kalitesi ülkeyi 2000 lerde ulaşılan zenginliğe taşıdı . Bu zenginlik büyük adaletsizliklerle paylaşılmadan %70 varan yoksul ama karnı sigortasına chp akp mhp hdp üyeliğine şükreden ekonomik ve şahsi bağımsızlıktan mahrum kalmış milyonlarca seçmen veya vatandaş yarattı . Bence bu ülke tam anlamıyla vergi adaletsizliği ,piyasa sömürüsü gelir adaletsizliği ile yönetilir oldu

6.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Tabi milyarlarca dolar değil de
    Yapılan manipülasyonun, insıderın büyüklüğüne dem vurmak üçün öyle yazdım
    Hatrımda yok rakamlar, ama kabacaaaa
    Mmmm
    10-15 milyar tl ye denk gelebülür, sanırsam
    Tamam bir şeyler oldu ama bence en erken çarşamba akşamı öğrenen belki olmuştur. O kadar para dönmez Çıtak naptın sen.

Bir de burada arkadaşlar kusurabakmasın bu not artırımını piyasadaki ağalar çarşamba akşamı bile beklemiyordu.Son 2 gün öğrenen oldu ise olmuştur.Ama bazı hisselerin fiyatlarına bakarsanız bazı tahtacılara ve patronlara bu çok büyük sürpriz oldu ben bunu bilir bunu söylerim. Kim nasıl değerlendirir bunu nasıl yorumlar ben bilmem....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Bu ülke ülke filan değil resmen keyfi bir devlet aklıyla yönetilen parti ve siyaset devletdir anayasal ve demokratik bir ülke olmadığımızı düşünmekteyim chp li akp li tüm partiler de bu kepazelikten eşit oranda sourmludur kimse kusura bakmasın iktidar ve muhalefet bu yapısal bozukluklarda haksızdır , bozulmayı yozlaşmayı siyaset ve teşkilatları sadakacı çıkarcı göstermelik sahte bir menfaat ve maneviyat sarmalında yürütmekteler ,bu anlayış ülkeyi Ahlak ve dürüstlükten iyice kopartmış ,anayasayı da askıya almış çıkarcı nesilleri beslemektedir. !

İnsanlar toplumun yoksulluğunu düşünüp çözüm aramk yerine kendi istikbal ve gelecekte kazanackları haksız ve usulsüz servetşn hesabı içine çoktan girmişler bu ülkede bu gidişat hiç de olumlu bir sonuca milleti götürmez..

Kötülükleri çirkinlikleri sırayla değiştirme iyileştirme imkanları varken yapılmıyor ve partiler burjuvaziyle el ele ülkeyi halka rağmen atamayla yönetiyor , dar bölgeli seçim modeli yok politikacı dilediği adamı dilediği mevkiye taşıyor komedi halk demokrasisi var mı yok ! Çözüm odaklı gerçekçi fikirler yok edildi politikacılar kötü gidişten de güçleri oranında sorumludur .

Sonra eşitlik olmaz yoksulluk kaderdir borsa iyidir kötüdür , 30 sene daha tartışır dururuz ! Kimse ne faydası var ki ülkeyi bitiren sadaka kültürü ve bidat kültürü düşünce yerine Partizanlık tek boyutlu beynini kiraya veren herşeye dini veya din dışı tekelci bakan taraftarlıktır .

8.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    MHP'de ''seçim hukuku toplantısı'' yapılmış... seçim günü yapılması gerekenler konuşulmuş

% 12 oy ile sandık kollayacaklar... NİYE ?

TAYYİP ERDOĞAN'ın oylarının bekçiliğini yapacaklar...

50 senelik partiyi, milyonlarca ülkücüyü...

orta yolcu, kapitalist, hırsızların emrine verdiler... yazıklar olsun
    Kardeş siyasete bulaşmışsın yine. O zaman başkası da şöyle düşünebilir.
    Siz CHP'yi DEM'in (PKK'nın) kucağına oturtanlardansınız. Afyonlu milliyetçi Atatürkçü CHP'li adaya yapmadığını bırakmadınız.
    İyi partiye söylemediğiniz söz kalmadı. Saadetlerini sevdiğinize bakmayın Erbakanın ağzına mıçtınız zamanında.
    Atatürk'ün partisini ne hale soktunuz.
    Eleştiri yaparken tek taraflı yapıyorsun.

DEM'in bekçiliği yapmaktan daha iyidir diye düşünenler çıkabilir.

Onun için ülkücülere laf söylemeden önce aynaya bakmak lazım.

Ben mi hiç birini sevmiyorum.
    Son düzenleme : Ex2000; 09-03-2024 saat: 18:29.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 369/1004 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •