Sayfa 370/1004 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Thyao da hergun hunharca aciga basan yavru badem info yatirim biraz önce ki satışı...
    Piyasa geneline de bugün 600m basıyor
    1 gün alırken gördünüz mü bu kurumu son 1 yildir
    Hergun bu kadar malı nereden buluyor bu kurum
    Almadan hergun sat
    Sayın D83 bu konularda bilgilerin çok eksik. Bu konuda burada yazabileceğim kadarıyla bir kez yazıcam bu konulara başka girersen cevap yazmam.İster kayda alırsın ister almazsın.

YKB& BOfA robotunun karşı bacakları var. SOrman ve bu işleri yorumlaman için soru 1 Bank of mesela cuma akşamı açıkta kaldı kapanamadı yükümlülüğü nedir? Eğer bu sorunun cevabını bilmiyorsan bu konulara hiç girme.

Deprem zamanına kadar YTF karşı bacağından yapılan işlemler ayyuka çıkınca karşı bacak sayısını artırdılar. Ha bunların içinde senin dediklerinde var hiç alakası olmayanlarda var.İNFO kurumunun kullanılması ise senin düşündüğün gibi bir şey hiç değil zaten. Bunları da bu kadarını bile sosyal medya dahil yazabilecek kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez.Sosyal medyada bir kısmı bu konularda yalan yanlış şeyler yazarak sadece güven kazanmaya çalışıyor.Bu kişilerden de uzak dur. Bu işlerin tam detaylarını bilecek kadar bu işleri bilen hiç kimse zaten bunları yazmaz konuşmaz. Saygılarımla

Adım hıdır elimden gelen budur.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 09-03-2024 saat: 18:35.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tamam bir şeyler oldu ama bence en erken çarşamba akşamı öğrenen belki olmuştur. O kadar para dönmez Çıtak naptın sen.

Bir de burada arkadaşlar kusurabakmasın bu not artırımını piyasadaki ağalar çarşamba akşamı bile beklemiyordu.Son 2 gün öğrenen oldu ise olmuştur.Ama bazı hisselerin fiyatlarına bakarsanız bazı tahtacılara ve patronlara bu çok büyük sürpriz oldu ben bunu bilir bunu söylerim. Kim nasıl değerlendirir bunu nasıl yorumlar ben bilmem....
    Çarşamba akşamı yazdım zaten
    Deniz yüklü şortladı, piyasanın yukarı dönüş işareti diye
    Ama
    Yanında garanti ve iş yatırımın 17500 şortu vardı... o tereddütte bıraktı
    Zaten bu iş yatırımın ta mına goyum
    Ocak başında 850000 den 50000 şort açtı piyasa 1010000 e gitti
    Gelir yarın 102xxx ten 50000 long açar, bu seferde 90000 e düşer
    Godumun adamları, yapacaanız işlemi s2yim
    İnsanı yanıltmaktan başka bir işe yaramıyor

3. Şu ana kadar viop'ta para kaybetmedim. Ama çok kazandığımı da söyleyemem. Ben viopta aylık %10 kazansam yeter diye düşünürüm.

Vadeli öyle 500 bin tl ile tek işlemde 50 kontrat açılacak yer değildir. Eğer işlem yapacaksan kademeli yaparsın. Alırken hiç düşmeyecek gibi alırlar satarken de hiç almayacaklarmış gibi alırlar...

Viopta stratejin yoksa, stres yönetimi yoksa, para yönetimi yoksa zamanlaman iyi değilse uzak durmalısın.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Son 3 günün pay vadeli takaslarına bakın
    Hsbc
    Milyarlarca dolarlık şort kapatıp üstüne birde long açtı
    İt iti ısıracak değilya...
    Hsbc nin parasını yerliyemi yedirecekler ?
    Pazartesi günüde longlarını %5-10 kar ile kapatır
    Söğüşlediği paralar ile mert abi gibi alemlere akar
    Bunlar yerliye ne satış fırsatı ne de alım fırsatı verirler ona şüphe yok. Yabancı dediğin zaten bıyıklı olanlardan. Yoksa daha yabancı yok ki doğru dürüst. Geldiğinde zaten alım için geç olur, bizim yerliye devir ederler malı.

5.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Sayın Zdx yıl sonu için dolar ya da Tl olarak endeks beklentiniz kaç
    Dolar işine yorum yapmak istemiyorum ama buradaki yazılarımdan zaten uçuk kaçık birşey beklemediğim çok belli. Endeks için Pist 100 324 USd geçmeden yorum yapmam.

https://www.yf.com.tr/piyasa-analizi...trateji-raporu

Daha öncede burada paylaştım. Ben bu rapora yakın düşünceler taşıyorum.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Tamam bir şeyler oldu ama bence en erken çarşamba akşamı öğrenen belki olmuştur. O kadar para dönmez Çıtak naptın sen.

Bir de burada arkadaşlar kusurabakmasın bu not artırımını piyasadaki ağalar çarşamba akşamı bile beklemiyordu.Son 2 gün öğrenen oldu ise olmuştur.Ama bazı hisselerin fiyatlarına bakarsanız bazı tahtacılara ve patronlara bu çok büyük sürpriz oldu ben bunu bilir bunu söylerim. Kim nasıl değerlendirir bunu nasıl yorumlar ben bilmem....
    Çarşamba thy 271... grafiklere baktım269,40 ve 267,75 var.... dedim long denerim, aracı kurumu aradım, söyledim
    Çocuk dediki "269,40 kırılırsa 263 e kadar düşer " nitekim öyke oldu 261 e düştü... vadekisinde 270,60 lara denk geliyor.. yarın alırım
    272 den 261 e düşmüş kağıda akşamdan long olunur mu?
    Sabah gel... rapor yayınlamışlar... 265 açılış
    Sizinde mınıza goyum 🤣🤣🤣
    Oynayacanız oyunun 😁

7.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Çarşamba akşamı yazdım zaten
    Deniz yüklü şortladı, piyasanın yukarı dönüş işareti diye
    Ama
    Yanında garanti ve iş yatırımın 17500 şortu vardı... o tereddütte bıraktı
    Zaten bu iş yatırımın ta mına goyum
    Ocak başında 850000 den 50000 şort açtı piyasa 1010000 e gitti
    Gelir yarın 102xxx ten 50000 long açar, bu seferde 90000 e düşer
    Godumun adamları, yapacaanız işlemi s2yim
    İnsanı yanıltmaktan başka bir işe yaramıyor
    Ama ben sana bunu aklımın erdiğince anlatmaya çalıştım. Takastan AKd den falan bu adamları onlar yakalanmak istemedikçe yakalaman çok zor.

Bir de ben hadi hisse alır yanıldım der beklerim. Ama sizde kaldıraç şu bu bu işler o kadar kolay değil. Kendine de bu kadar yüklenme.

Bir de özellikle senin dikkate alman gereken şu durum var. ABD den icazet olmadan FİTCH bu notu artıramazdı. Bilgilerine.

Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Kardeş siyasete bulaşmışsın yine. O zaman başkası da şöyle düşünebilir.
    Siz CHP'yi DEM'in (PKK'nın) kucağına oturtanlardansınız. Afyonlu milliyetçi Atatürkçü CHP'li adaya yapmadığını bırakmadınız.
    İyi partiye söylemediğiniz söz kalmadı. Saadetlerini sevdiğinize bakmayın Erbakanın ağzına mıçtınız zamanında.
    Atatürk'ün partisini ne hale soktunuz.
    Eleştiri yaparken tek taraflı yapıyorsun.

DEM'in bekçiliği yapmaktan daha iyidir diye düşünenler çıkabilir.

Onun için ülkücülere laf söylemeden önce aynaya bakmak lazım.

Ben mi hiç birini sevmiyorum.
    Bak ben size birşey diyeyimde... bunu unutmayın
    Bahçeli nen akepe ile ortak oldu biliyormusunuz?
    MECBURİYETTEN
    Akepe tek başına iktidara gelemiyordu, yeni sistemde
    Ve iktidara yeniden gelmek için hdp ile ortak olacaktı... kafaya koymuştu
    Bahçeli... hdp iktidar ortağı olmasın diye, mecburen akepe ye koltuk değneği oldu
    Siz bunnarı bilmezsiniz.... baaa sorun

Sayfa 370/1004 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •