Sayfa 759/1004 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Viop LV

1. Dolara alıcı geliyor. MB sı mı ileriki günlerde izlemek lazım.
    Normalde faizi arttırarak seçim sonrası agresif dolar artışı beklemeyin mesajını verdi...
    Ama bu seviyeden azalan rezerv için alıcıysa piyasayı ikna edemez...Piyasa da almaya devam eder..
    Bakalım....

2. size hep finansal dedik garfa lidfa ulufa .. sigortalar n alaka onu pek anlamadım
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Fenerbahçe şuanda spor hukukçuları ile doğru strateji yürütülüyor .Bir karar alınıcaksa getirisi götürüsü hesaplanıyor bunu herkesin böyle hesaplaması gerekiyor bir bedel ödeyecekse içinde kim varsa ekonomik anlamda herkes ödüyecek bu yüzden bu saatten sonra Fenerin ne yapacağından ziyade yaşanacak bu olaydan sonra diğer kulupler ne yapacağını düşünsün derim.3 Temmuz da Aziz Yıldırım bu Fenerbahçenin meselesi değil ülke elden gidiyor dediğinde ozamanki köşe yazarları ve TV lerde çıkan sıvacı yalamalar neler yazmıştı unutmayın bu yüzden Federasyon piyon burada bunu herkes görüyor.Ha herşeyin bir usulü vardır federasyonun eline koz vermeden yapacaksan şuanda konuşulanı yazıyorum 2 maça çıkmazsan 1 alt lige düşersin Avrupada devam edersin diyor spor hukukçuları izleyip görücez.
    Bir Rizeli olarak Trabzona ayrıca bir antipatim zaten var. Çok şımardılar, Tayyip de yüz verdi tabi, ama biz her stadda seviniriz, formamızı giyer her şehirde dolaşırız, ama bizim stadda sevinemezsiniz, bizim şehirde fb, bjk, hatta rize dorması ile dolaşamazsın dersen,(gs forması hırka içi olmak koşuluyla olabilir ama)...orada dur derler adama..fatih 700 sene önce rum pontusa son verdi, orası ayrı bir imparatorluk değil, ayrı yasaya tabi değilsin.

Bugün bir anket yapılsa diyarbakır tranzondan daha sempatik bulunur, bölge dışı insanların gözünde..ona göre akıllı olsun herkes derim, keser döner sap döner, tayyip de gider zaman ıgelince.

bu arada ekremi de pek sevmem, yavru tayyip benim gözümde...bir tık daha iyi diyeyim..bir rizeli olarak d.karadenzili siyasetçi görmekten ben bile bıktım...bu millet niye bu kadar seviyor, o da bir sosyoloji araştırma konusu işte.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4. Seçimden sonra dövize ek tedbirler getirilecek bence döviz tevdiat hesaplarına ek vergi döviz büroları ilgili işlemler vs.

5. dolar 32,8 civarı oyalanır bir süre sonrası 37 ..............
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,448
    Faiz artışı sonrası yabancı kuyrukta

Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    size hep finansal dedik garfa lidfa ulufa .. sigortalar n alaka onu pek anlamadım
    geçen sigortaların tamamına pis verdiler.. banka iştiraklari olduğu için onlarda gidiyor

alakası o

asıl telekominikasyon neden dellendi onu anlamadım bende.

buluttan şimşekler çakıyor.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 759/1004 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •