Sayfa 353/1004 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: Viop LV

1. Gurur tablosunu koyayım da gururlanmaya devam edelim..

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Son zamanlarda pozisyonuna uymayan her yoruma muhalefet ettiğinin farkındamısın
    Kesinlikle süpriz. Bugün blombergte hatta ara ara baktığım aparada ekotürkte hiç kimse beklemiyordu. Kimi ekonomik gerekçelerle kimi siyasi gerekçelerlebfitch fiçlik yapacak diyordu.
    Hiçbir şekilde pozisyonum için yapmam bunu. Benim pozisyonum bugün ya da yarın için değil. Hatta çoğu düşüncelerime de özellikle bu topicte gem vuruyorum.Çünkü burası Viop topiği ve gün içi short açıp para kazananlar oluyor endeks yükselse bile bunu görüyorum. Eğer seni öyle bir kanıya sevk ettiysem de bu üzer beni.

İlgili ülke resmi kurumlarına 24 saat önceden bildirim yapılıyor zaten.

Bende beklenti oluşturan 1. nokta Çarşamba o kadar kötü kapanışa perşembe günü yapılan açılış. Bir de bugün SASA patronu o hisse geri alımı açıklayınca daha da beklentim arttı.Ama burada çok kısa vadeye işlem yapanlar oluyor.Kimseyi etkilememek için dile getirmedim.

Ayrıca Sayın EmreGüneş belirtmiş henüz çokta gurur duyulacak bir durum da yok. Ama benim piyasa beklentimin buradaki bir çok arkadaşa nazaran daha iyimser olduğu bir gerçek. Herkese iyi geceler.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    MiniYatırımcı o kadar detaya vs girmeye gerek yok bence,

resim istedik koydu Tokatlı.

bence büyütmeye gerek yok. söylenene inanırız inanmadığımızda arada resim isteriz.

resim gelmese çekirdekleri alıp izleyecektik.
    Senin için demiyorumda ekran resmi saçma birşey yalan söyleyen ekran görüntüsüde hazırlar. Çıkarın dekontlarıbdiyenler saçma geliyor bana
    Ha tokatçınında yarısını salladığına eminim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Gurur tablosunu koyayım da gururlanmaya devam edelim..
    Faiz ebep enflasyon sonuç diyip mikro makro vede uluslararası tüm iktisatçıları ve iktisatvteorilerini kafana göre yok sayarsan bu tablo kaçınılmaz olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Teşekkürler size de hayırlı kazançlar. Ben bu sayfadaki göster o zaman dekontu muhabbetini hiç anlayamadım zaten. Farz edelim biri yapmadığı işlemi yaptı gibi anlatıyor yazıyor çiziyor, bundan kime ne, niye ispatla yükümlü kılınıyor anlamıyorum.
    Biri var geliyor çıkarın dekontları demeyi seviyor. Herkeste onu şakşKlıyor abi abla muhabbeti ile

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Senin için demiyorumda ekran resmi saçma birşey yalan söyleyen ekran görüntüsüde hazırlar. Çıkarın dekontlarıbdiyenler saçma geliyor bana
    Ya ayhan dede....sen de insanlara güvenmeme hastalığı mı var....gerçek zamanlı yazıyorum viop30 pozlarını ....ayrıca iki ayrı aracı kurumdan işlem yapıyorum....bunun nedenlerini önceki sayfalarda yazdım...algaritmik sistem sizi yakaladığı anda viop30 kazanmak çok çok zor diye de yazdım....hala kıskançlık nedenlerini anlamıyorum....gün içinde yaptığım işlem sayfasının sadece akşam seansı olan yani son sayfanın resmini gönderdim...hala anlamadan işkebeden sallamak neden....bakın bu kıskançlık sizin daha çok kaybetmenize neden oluyor....kendi işinize yoğunlaşıp iyi niyetli olun ...
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

Ayhan
    ben işlem yaparken foruma bakamıyorum, bakarsam işlem yapamıyorum.

akşamları seans sakin, işlemim az olduğundan günlük yazılanları sayfa atlaya atlaya bakıyorum.

ama iş ispata gelirse kaçmam.

yapıştırma derseniz de paylaşmayayım.

anlık paylaşılacaksa yazayım bir robot her gerçekleşen işlemi
    aldım/sattım diye atsın foruma.

günde 300 ~~ 1000 arası gönderi yeter mi?

forum okunamaz olur.

ficth notunu'da öğrendiğime göre yatıp zıbarabilirim.
    iyi geceler.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Bear bull seni yıllardır tanırım nasıl işlem yaptığınıda bilirim şuraya yazacağın hwr kelimenin birebir doğru olduğuna hem inanır hemde bilirim. Dekont koysanda koymasanda günde 500 işlem yaptım dersen gerçek olduğunu bilirim
    Ama tokatçının özellikle geçmiş long ve şortlarını özellikle altın ve gümüşte yazdıklarından çok patladığını bir kısmınınsidiğini yada değiştirdiğini gördüm. Silemediklerinde sorduğumda alırken yazdığı şeyleri kapatırken yazmadığını geceye pozda girmediğini anlattı durdu.

Sayfa 353/1004 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •