Sayfa 585/1004 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    2-3 ayda ev araba falan işin hikaye kısmı. Yurtdışında yaşayan yada belli bir süre kalan insanlar öyle olmadığını biliyor...

Ama bu arkadaş lüks yaşıyor. Yani bizim standartlarımızın çok üstünde.
    Sadece 1000 dolar eğlence harcaması var. Yani bizim gibi akşam dizi izlemeyi eğlence sanmıyor..
    3000 dolar gıda harcaması yazmış. Ortalama et 20 dolardan yani 150 kg et alacak parayı harcamış. Bizim burda 150 kg et kaç lira vs vs vs...
    Farklı hayatlar....
    tweet altını okumamışsın belli ki.. 1000 dolar eğlence harcaması dediğin- 3 kişilik bi aile haftada bi gün dışarda yemek yiyor, hallice bi restoranda, 200-250 dolar hesap.. istanbuldan daha pahalı değil, son zamanda arkadaşlarla gittiğimiz restoranlarda daha yüksek hesaplar ödedik biz

gıda harcaması özetine de bayıldım, insanlar sadece et yiyor diyorsun, meyce sebze makarna peynir kahvaltılıklar vs vs falan yok.. newyork marketlerindeki fiyatlara hakim olmalısın hemen ahkamını kesmişsin, bravo yani.. farklı hayatlarmış, pehh
    .

bear abi geldi... sor ona

bilmem 99 k long, 99 k şort olsam... uzlaşmaya bıraksam ne olur ? deye

benim beyni yaktın... onada conta yaktır

mert abiyede... pistonu aşşaaa

3.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    tweet altını okumamışsın belli ki.. 1000 dolar eğlence harcaması dediğin- 3 kişilik bi aile haftada bi gün dışarda yemek yiyor, hallice bi restoranda, 200-250 dolar hesap.. istanbuldan daha pahalı değil, son zamanda arkadaşlarla gittiğimiz restoranlarda daha yüksek hesaplar ödedik biz

gıda harcaması özetine de bayıldım, insanlar sadece et yiyor diyorsun, meyce sebze makarna peynir kahvaltılıklar vs vs falan yok.. newyork marketlerindeki fiyatlara hakim olmalısın hemen ahkamını kesmişsin, bravo yani.. farklı hayatlarmış, pehh
    Yahu bırak Allah aşkına şu güzellemelerini.
    Abd daha ucuz evet..Gitte yaşa vize alabilirsen...Sürekli aynı hikayeler...Burada daha yüksek hesap ödüyormuş da .

Evet ahkam kesecek bir geçmişim vardır belki de....Herkes senin gibi hayatı Ahaber den öğrenmiyor....

Malum partinin hissenet masası büro amiri gene konuştu....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bear abi geldi... sor ona

bilmem 99 k long, 99 k şort olsam... uzlaşmaya bıraksam ne olur ? deye

benim beyni yaktın... onada conta yaktır tam olsun
    kim ne soruyor
    ben bir şey anlamadım.

senin contayı kim yaktırdı.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,012
    Sn Bear bull ağabeyim Alper den haber var mıdır? Epeydir forumda yazısını görmedim.Tel ettim cevap yok.Whatsupda mesaj attım cevap yok ???

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,631
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Sn Bear bull ağabeyim Alper den haber var mıdır? Epeydir forumda yazısını görmedim.Tel ettim cevap yok.Whatsupda mesaj attım cevap yok ???

Saygılar
    bir kaç gündür bende görüşmedim/konuşmadım

unutmazsam yarın bir arıyayım.

iyi geceler.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    kim ne soruyor
    ben bir şey anlamadım.

senin contayı kim yaktırdı.
    kaçırdık.. offline oldu abi

benim conta yanmadı, beyin yandı... senin conta yanacak

ben seni online gördüğümde arkadaşı sana ulaştırırım... bende gülerim hallerinize

8. .

Sayfa 585/1004 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •