Sayfa 303/1004 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Yatırımcıların aldığı hisseler gunsonu info ve bofaya virmanlanir
    Bu 2 badem de o virmanlarla surekli aciga basar
    Hergun en az 1 milyar
    THY 8 ay öncesinin aşağısında
    8 ayda %50 in asagisinda artan tek birsey yok kalmadı ulkede
    Türkiye de 2 yıldır aciga satışın yasak olmadığını yazan tek kişiyim
    Aciga satış size yasak
    Bademlere serbest
    Kağıtların düşüşlerde ×3 düşüyor olmasının sebebi bu
    Herkese açık olsa aciga satış kagitlar bu sekilde perişan olmaz
    Bofa info üzerinden hergun yapılan huncarc satışlar havuzdan çekilen milletin malları
    Yoksa enflasyonun %10 olduğu rezalet ekonomide kagitlar perişan olmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Dedigin hic bir seyi umursamiyorum. Ruh halin pek saglikli degil. Burda gundwane vardi adam 2019a kadar akillica yazardi sonra kayış attı, kafayı sıyırdı. Piyasa cok kisinin aklını aldı malesef. Seni ona benzettim.

Astor 10 milyar dolar pd'ye ulaşacak. Herkes kazanacak ruyası görmeye devam et.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sen benim sektörden bir habersin. O da bana yeter. Senin gibi patron dolu piyasada. Afedersin her b.ku çok biliyorum sanıp hiçbir b.k bilmeyen. Sıkma canını günün birinde ben olmasamda benim gibi birinin kapısını el mecbur çalarsın.Şimdi çarşın pazar ola.Ayıdan büyük fil var bunu bilmen lazım.

Not: Benden Üstad olmaz ama sana ortamdaki Hüstadlar bile fazla.

Astor un patronuna da sahip çıkarım tabii ki. Adam eder etmez şirket o pd yi hem kendisine hem yatırımcısına kazandırdı.Ne yapsaydı ülkedeki kendini akıllı sanan patronların çoğunluğu gibi bankalara el pençe divan mı olsaydı.....

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ne yaptım ne yaptım? SASA & HEKTS yazmışım kim ben mi? Trolun de cahilinde önde gidenisiniz sen ve senin gibiler. Beni DUDU ile falan karıştırdın sanırım. Bul oku bakalım SASA daki yazılarımı yüzün kızaracak mı? Benim kalemim küçük yatırımcı tarafı dışında yazı yazmaz. İki de bir karşı yazı yazıyorsun.Baltayı taşa vurdun haberin bile yok.Sen aynen bu kafayla devam et.
    Sen benim kim olduğumu bilsen destur çekersin çok örneği var
    Amacım tartışma değil trolluk yapma dikkatimi cekiyorsun
    Sadece şu aciga satış rezaletini bilgilendirmek için geldim

spot100

900 ve 905 i geçiren el tahtayı 919 a götürmek ile mükelleftir

eğer 919 a götüremez ise, o 900 ü geçirenlerin gelmişini geçmişini şaaparlar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    ZDX değerli bir arkadaştır burdaki çoğu arkadaş gibi .. bazı tespitlerine katılmasam da
    herkesin görüşü bakış açısı

kırmadan dökmeden de karşı görüşler anti tezler üretilebilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,584
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Masal anlatıyorsun şu an. Sen patron musun ? Değilsin. Resmi doğru okusan o beğenmediğin şirketlerde çoktan voleyi vurup şimdi o parayı çok beğendiğin şirketlere yatırmış olurdun. Bunu yapamadınsa konuşmayacaksın o zaman. Nokta.

Bazı şirketler evet doğrusun ama ASTOR onlardan biri değil. Bu kadar da işkembeden atma.

Ha ona bakılırsa ASELS bence borsanın en değerli şirketi olmalı.Gerisi teferruat.

Not: Ülkede acayip trafo kapasitesi sorunu var.Daha fazlası da yaşanacak. Kimse boş yere yürü ya kulum demiyor yani....Hatta bu sorunlar savaş biten yerlerde de fazlasıyla olacak.Şu an tuzu kuru AB de de olacak bilgilerinize.
    Arkadaş bu kadar sığ-basit yorumları nereden buluyorsun.İŞİN İLGİMÇ YANI TEMELSİZ ÖZGÜVEN..Suç sende değil MEB de..Her zaman kendinize güvenin derler..

Bir bo..ktan anlamıyorsanız,susun demezler.

Seni görünce forumun efsanesi GUNDİYİ hatırlıyorum..Ama gundi dik kafalı değildi.SALLARDI PEK ÇOK KİŞİYİ BATIRDI ama.....

Sahibi 29 milyon lot satıyor..o kadar beğeniyorsan bu gün istediğin kadar al.

Buradaki arkadaşlar senin çevrende gördüğün veya banka müdürleri(genelde borsada batarlar--ekonomiden çakmazlar..misal SEÇİL...)gibi değil..

Analitik düşünce vardır..

Benimle de inatlaştın..VİOB kafasına 900 puan yedi..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    ZDX değerli bir arkadaştır burdaki çoğu arkadaş gibi .. bazı tespitlerine katılmasam da
    herkesin görüşü bakış açısı

kırmadan dökmeden de karşı görüşler anti tezler üretilebilir
    Bence de .....herkes görüşünü rahat yazsın......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,450
    neyse işimize bakalım ..benim ters indikatörüm Reis vaktinle gelse de işaretlese
    ona göre bugün simulasyon yapsam bugün

Sayfa 303/1004 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •