Sayfa 772/1004 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Vob yaptığımı nerden çıkartıyon ki, sen benim bugün hiç ordan lönk veya şurdan şort dediğimi gördün mü
    Ben vob yapmadan gözümle köyü yıkarım bi kere
    Ordan kargoylan göndersene parasayma makinasını, çöktün makinanın tepesine gram saydırmıyon mertabiiii
    https://youtu.be/pWSOhjT8E_8?si=_We6D2Pzv-K3cVx2
    Para sayma makinesini bugün Tcellilere ödünç verdim

+%8.09
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Evet, devlete ödeyecekleri vergiden bir şekilde yırtıyorlar. Benim kirada kıçı kırık bir evim var, kuruşu kuruşuna vergisini everiyorum.

Peki 1000 lerce dairenin zekatı var, ortalama 20 bin kirası olsa, 20 milyon*12= 240 milyon eder...40 da biri 60 milyon eder..her yıl 60 milyon zekat veriyor mu bu amca??? Sorsak, Allahla aramızda der, halbuki zekat toplumun hakkı, nereye, kime verdiğini de açıklasın.
    Hukuken yükümlü olduğu konular dışında kimse kimseye bir şey açıklamak zorunda değildir. Burası hukuk devletidir. yasal vergileri ödedikten sonra ekistra soru almak zorunde değil kimse.

Bu nassı bi yazı hocam?

3. Yerli satıyor Londra alıyor gibi

https://twitter.com/boraecevitest/st...01202206244994
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bankaları ne aldılar yahu ..manyak ötesi bir ralli mi olacak acaba? Geçen not artırımı ilk sinyal mı acaba ..

Tuhaf şeyler oluyor ,tüm bildiklerimizin tersi oluyor -faiz yükseliyor borsa yükseliyor ..çok enteresan çok ..

10156.50
    Şubat ayın enflasyonu yüksek gelince faiz artışı kaçınılmaz olarak fiyatlanmıştı abi. Şimdi beklenti gerçekleşti. Yabancı gelecek mal alacak, mb bağımsız hükümet kararlı, cds düşecek diye alıyorlar. Daha bahane sayayım mı? Öküz altında buzağı arama

5. 10168.75

Oooo palişkooomm coştu iyicene
    Hayat hoş gerisi boş

6. �� Muhbir
    @ajans_muhbir
    ·
    19s
    ��ï¸ Nevşin Mengü: "Ekrem İmamoğlu, Trabzonlu olduğu için Ankara'da 'acaba Fenerbahçelilerden oy kaybeder mi?' hesabı yapılıyor."

cauti oyunun içinde buda var tff hala kara açıklayamıyor
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

7. USD MSCI TUR +3,22

TCELL olumlu başladı
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. Aslında hükümet Naci Ağbalı görevden aldığında yanlış yaptı şu an yapılanlar da geç kalınmış hareketler. Faiz artırımı güzel oldu ancak geç kalınarak alınmış önlemler. Ayrıca sadece faiz artırımı ile olacak işler de değil hukuksal ve sosyal önlemler de acilen hayata geçirilmesi lazım. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin takip ettiği davalardaki tutuklular serbest bırakılmalı hukukun üstünlüğü vurgulanmalı yargıya karışılmamalı diye düşünüyorum. Bunlar yapılırsa bakın görün düzelmeler çok daha hızlı olur. Yabancı yatırımcılar da gelir. Belki de ımf ye gerek kalmaz bazı sıkılaştırma politikaları ile önlemlerde alınırsa 1-2 sene içinde bu beladan kurtulunur yoksa işler çok zor.

Sayfa 772/1004 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782822872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •