Sayfa 910/1004 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,273 - 7,280 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bu nasıl iş sabah ucuzdan sattık diye üzülürken akşam da daha alttan olmasına rağmen pahalıya geri aldık diye üzüldük.
    Bende tam aynısını yaşadım, Spot da sat-al yaptim ama erken almışım! Viop30 da shorta fena yakandım diye düşünürken, erken kapatıp longa döndüm, dönmez olaydım! beteri oldu!
    Bu arada yağmura fena yakalandım, sucuk gibi ıslandım! bu Z kuşağı sucuk gibi ıslandımın ne olduğunu hiç bilmiyorlar! ilginç!

2. ağrısız stressiz aylık 1 milyona 50 bin veren mevduat faizi bizleri bekler hiç gerek yok borsa da manipülasyona

biraz da müzük.

çırak aranıyor... zülfü...

https://www.youtube.com/watch?v=ZHJJVZfnHzU

pala karlarımızı kar gibi eritti. geri alacağız elbet. borsa tanrıları bile öyle der.

jesse livermore der ki " çok kritik bir seviye yukarı kırılırsa tertemiz %30 yapar."

VİOP30 günlük, Seçim Rallisi başladı paniğiyle shorter İs Yatırım kapanmış, demek ki yukarı süren İs Yatırım, bunu fırsat bilip de aşağı süren longları kapatan Garanti Yatırım olmuş! BofA da güzel maliyetle shorta ilave yapmış! yarın için maç ortada!

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    442
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    adese demeye çalışıyor...

ben aldım suyun içinde kaldım.

Yaklaşık 1 aydır takip ediyorum, 3.20 den 2.32 ye geldi, eğer 1.90 lara gelirse evi köyü satar dalarım, ya çadır da yatarız yada havuzlu villa da..

6. Haber Report
    @HaberReport
    ·
    2s
    Erdoğan: “Şimdi bu ara çıkardılar bir şey; emeklinin maaşlarını artıralım...

İşte şimdi söylüyorum... Banka promosyonlarının yükseltilmesi gibi çeşitli çözüm yollarını devreye aldık.â€

emekliler artırım yapılmayacakmış .bekleyenler vardır hatta iddialı yorum yapan vardı
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Haber Report
    @HaberReport
    ·
    2s
    Erdoğan: â��Şimdi bu ara çıkardılar bir şey; emeklinin maaşlarını artıralım...

İşte şimdi söylüyorum... Banka promosyonlarının yükseltilmesi gibi çeşitli çözüm yollarını devreye aldık.â�

emekliler artırım yapılmayacakmış .
    Umutverdiler, millet 5.000 takviyebekliyordu..
    Faturası hafta sonu çıkar..!

8. Bugun gün içi inceden msj verdik 2 li kordineli avcı boy çukuruna sıçramalar oldu
    Bazı insanlar size sadık değildir , size olan ihtiyaçlarına sadıktır.,
    İhtiyaçları değişince, sadakatleri de değişir.

Sayfa 910/1004 İlkİlk ... 410810860900908909910911912920960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •