Sayfa 826/1004 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,601 - 6,608 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kocaer bana göre de pahalı, pazarlamacı demek hakaret sayılmaz. İnsanlar beğendiği hissenin özelliğini ve geleceğini yazmaz ise kimse bilmez.

Bir sayfaya baktım şu kişi şeytandır, yok şeytan değil şeytanın şeyidir demişler ama hayat devam ediyor.

Daha devam edersem vahdet-i vücuda gireim ki benim işime gelmez.
    dostum yatırımı kim %100 tutturabiliyor..veya her hareketi bilsek zaten buralarda olmayız gider sabancılar ile takılırdık...kocaer 17,5 ten 70 tl yi görürken bir şey demeyen adam ,70 ten 50 ye düşünce gelip beni pazarlamacı olarak suçluyor...kaldı ki benim elimde hala hisselerim duruyor....bu süreçte hiç de trade etmedim...

hiç risk almadan hiç hissesini almayıp havasını solumadığı biri foruma gelip laf atıp kaçmak yakışık almaz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Deniliyorki: Bakın genel seçimler öncesi de aynısı olmuştu. (Grafikte var)
    Sonra TCMB kurun seviyesine bakmadan girip dolar aldı.
    Yerel seçimler sonrasında benzeri olur mu?

3. Ne alsan gidiyor 6 ayrı hisse aldım 6 sı da zarar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Deniliyorki: Bakın genel seçimler öncesi de aynısı olmuştu. (Grafikte var)
    Sonra TCMB kurun seviyesine bakmadan girip dolar aldı.
    Yerel seçimler sonrasında benzeri olur mu?

Bu kadar yüksek eksi rezervi başka türlü düzeltme şansı varsa onu yapar, gerçi düzelmiş halde eksi 45 milyar Dolara gelmiş sonra yine seçim öncesi balıklama dalmış, birilerine ucuz dolar mı veriyor, yoksa ne yapıyor benim aklım almıyor açıkcası...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. O zaman palavracıların palavralarını dökelim..

Atatp topiği. Tarih 1 mart..

Hisse 175 lira. .Yazılan mesaj bu...

Hisse şu an 108 lira...

Gidin okuyun herkes kararını versin. Şimdi 50 liradan aldım der..

Almıştır da .. Bilemem...

175 den bu mesajı okuyup alanların vebali ne oldu diyoruz adam hakaret ediyor.. Sürekli gaz vererek olmaz ..

Gidin okuyun topiği..

Neden bu kadar hakaret ediyor bize anlarsınız..Kuyruğuna bastık...
    Verebilecek cevabı yok..
    Eşek vs diye hakaret ediyor...

Kimi okuduğunuzu bilin..

Haa sonra aşık olduğu hisseyi sattığını yazıyor.. Ama düşük fiyattan satmış garibim...

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    üstad martı denginmidir bilmiyorum ama grafik göreceli ucuz diyor.

Stock Screener var. Minimum 10 milyar, en az 100 milyon hacim son 5 yılda en fazla 15 kat en az 4 kat gitmiş gibi kriterler koydum az hisse geliyor.

Martı GYO 1,10 dan halka arz edildi sonra 50 kuruş olunca ucuzladı dedim 0,33 den yüklüce almıştım 45 kuruş olunca sattım bir daha bakmadım.

Arada yapı kredi tavana kadar alıp tabana kadar satıp tahtada kilitlenmeleri çözüyordu 0,35 alış-0,36 satış günlerce sürüyordu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Bu kadar yüksek eksi rezervi başka türlü düzeltme şansı varsa onu yapar, gerçi düzelmiş halde eksi 45 milyar Dolara gelmiş sonra yine seçim öncesi balıklama dalmış, birilerine ucuz dolar mı veriyor, yoksa ne yapıyor benim aklım almıyor açıkcası...
    yazdığını 3-4 kez oku, cevap içinde gizli gibi
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Stock Screener var. Minimum 10 milyar, en az 100 milyon hacim son 5 yılda en fazla 15 kat en az 4 kat gitmiş gibi kriterler koydum az hisse geliyor.

Martı GYO 1,10 dan halka arz edildi sonra 50 kuruş olunca ucuzladı dedim 0,33 den yüklüce almıştım 45 kuruş olunca sattım bir daha bakmadım.

Arada yapı kredi tavana kadar alıp tabana kadar satıp tahtada kilitlenmeleri çözüyordu 0,35 alış-0,36 satış günlerce sürüyordu.
    matriks kullanıyorsanız

kümulatif toplam hacim bakıyorum bende son xxx bar.

Cum(V)>1xxxxxxxx expolorer da ekli.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 826/1004 İlkİlk ... 326726776816824825826827828836876926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •