Sayfa 967/1004 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 7,729 - 7,736 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    yarın icin döner diyenler dayanak nedir ? teknik manada persembe aksamına dek dusus olabilir diyor belki bir umut cuma yesili görürüz o da secim sonrası daha cok vurmak icin aldatmaca olur secime en az 8400 ile girilir ... maalesef teknikciler yine yaya kaldı ozellikle taner gedek
    Yarın için döner demek duygusal bir söylem olur. Çarşamba genelde kredililer çözülür. Bu ortamda zaten kredili malda kalan da ya piyasa yapıcılar yada acemilerdir...
    İlaveten Aselsan ın bilanço da bu akşam iyi gelmedi. Sabah ona 1 tur girişirler.
    Asıl sıkıntı gelen bilançoların iyi gelmemesi..Zaten 4 Nisan da THY bilançosu sonrası borsada çok net yön belli olacak ki THY yi babalar şu an tutuyorlar. Bence mal veriyorlar. Göreceğiz....

Endeks en son 8700 den yani 55 günlük ortalamadan döndü ve yukarı tepki aldı. 9300 e geldi.
    Bugün de gene 55 günlük ortalamadan tepki aldı ve hafif üstünde kapattı..
    Yarın bu ortalama altında saatlik kapanışlar başlarsa sıkıntı bence büyür..

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Hayırlı iftarlar herkese lemur kafanı fazla takma.
    mezarlar bu dünyada kazandığını sananlarla dolu.
    sağlık önemli gerisi boş .
    valla kapadım bakmicam bir süre belki komple cikabilirim Allahtan kriptolar var ;)

3.  Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra ortodoks politikadan vazgeçmek demek yıkım olur ve o enkazın altında ilk önce AKP sonra biz kalırız, Naci Ağbal'dan sonra ki süreçten daha kötü olur.

Bence asıl belirsizlik İBB İmamoğlu'nun kazanması durumunda 25 Nisana ertelenen mahkeme olur.

Bunları yazarken kendi kendime acı acı güldüm, bu AKP döneminde hiç mi iyi bir şey olmaz?

Ama güzel tarafı şu acı eşiğimiz çok gelişti. " Öldürmeyen darbe güçlendirir" yedik kafayı
    Evet İmamoğlu işi çok su götürebilir...Bir kaç hafta önce ben de yazmıştım burada...
    Özellikle Erdoğan seçimi kaybedince daha da sertleşecektir...Yargının durumu da malum..
    Hayırlısı..

4.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    yarın icin döner diyenler dayanak nedir ? teknik manada persembe aksamına dek dusus olabilir diyor belki bir umut cuma yesili görürüz o da secim sonrası daha cok vurmak icin aldatmaca olur secime en az 8400 ile girilir ... maalesef teknikciler yine yaya kaldı ozellikle taner gedek
    Hadi yarın için kredi maliyeti, aselsan kötü bilanço, Petkimin bugün tabanin yarına etkisi vs yine kötü geçebilir de Perşembe yeşil oluruz muhtemelen.

Borsalar yükselirken hiç düsmeyecekmis gibi, düşerken de hiç yükselmeyecekmiş gibi gelir insana.

5. Kanallarda aynı anda eş.zManli reklam, kurum için, vay be,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Çıtak dayuuuu nerdesin.... viop30 buralardan sabah nereyi gösterir tepkide en fazla....
    sende ''TCELL 72'yi geçince, üst kanal hedefi neresi ?'' diye soranlara benzedin

TEPKİ geleceği kesin... hedefini soruyon hemi

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bence bu üst kırmızı, yani 72 geçilemez

SONUÇ :

endeks uçacak, kaçacak işleri bence HAYAL, hala testeredeyiz... ve aşağı yön biraz kuvvetli
    sabah ilk tepki 981650 yi geçmez diye düşünüyorum...

983450'yi zorlamak isteyeceklerdir ama çok zor

TEPKİ'nin gelip gelmeyeceği THY'na bağlı... son 20 dkda 280'den 285'e almışlar... THY tutunursa gelir,

günün ilerleyen saatlerinde 968600 yanmadan bu tahta rahatlamaz

dönüş veya sağlam dip için bu rakam takip edilmelidir

AMERİKAN BORSALARI...

kapak, conta herbişeyi yaktı...

veri, haber bekliyorlar ki, yukarı uzatalım

biraz daha uzatmaya uğraşırlarsa, motor komplo ellerinde kalacak

8. Borsa aynı TÜİK gibi oldu, gün içinde olan işlemelerin gerçek olduğunu bile düşünmüyorum.. Hele gün içinde olanlar bildiğiniz şaka.. Dün bunu da gördüm ya..

Sayfa 967/1004 İlkİlk ... 467867917957965966967968969977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •