Anket Sonuçlarını Gör: Sıralama nasıl olsun

Oylayan
508. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Alfabetik

297 58.46%
  • Son yazılana göre

211 41.54%
Sayfa 1/36 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 287 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

1. Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

Bakalım ne çıkacak, çoğunluğun isteğine göre düzenlemeyi yapacağım.

Ben alfabetik olarak düzenledim çünkü takip edilen senetlerin nerede olduğu bir kaç girişten sonra çok kolay akılda kalır diye düşündüm. Bir de düzenl, duruyor ilk bakışta aranan senet bulunuyor. Son yazılana göre sıralanınca takip ettiğiniz senedi bulmak için tüm ekrana göz gezdirmeniz gerekiyor.

Sonuçta forum sizin karar sizin.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: " Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Lütfen dini tartışmalara girmeyelim.

Alfabetik olması mantıklı.

Ancak, önceki forumda yıldız pazar ve ana pazar ayrımı vardı. Bu yine yapılırsa her kategorideki hisse sayısı azalacağı için aranılan hisseyi daha hızlı görebiliriz.
    BİST 100 yıldız pazar olarak gözükmeli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,612
    Alfabetik
    10 52.63%

Son yazılana göre
    9 47.37%

Alfabetik

4. Alfabetik olsa daha iyi olur gibi ,
    ayrıca takip edilen hissenin topiğine üye olunduğunda üye kontrolden de yazılan görülür.
    HAYAT DEVAM EDİYOR...

son yazılana göre iyidir alfabetik sırada 1 aydır yazılmayan başlık harf önceliğinden dolayı hep üstte dururken sık yazılan gerilerde kalacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    son yazılana göre iyidir alfabetik sırada 1 aydır yazılmayan başlık harf önceliğinden dolayı hep üstte dururken sık yazılan gerilerde kalacak
    aynen katılıyorum

7. Son yazılan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Son yazılan

Sent from my SM-A710F using Android mobile app

Sayfa 1/36 12311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz