Sayfa 11/254 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2025 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Koçlar hariç tüm ortaklara hayırlı ramazanlar dilerim. Para kaybedebiliriz, ama şerefimizi asla.

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    bu sene büyümesi miktar bazında %1.5, sektör daha fazla büyüyor, geçen sene %8 idi....bu sene kesin rakam belli oldu mu bilmiyorum ama %4-5 in altına düşeceğini sanmam...
    https://www.capital.com.tr/haberler/...uzde-85-buyudu

2023'ün ilk 3 çeyreğinde tüm alt kategorilerde güçlü ciro performansı görüldüğünü; ciro performansının yanı sıra en çok hacim performansı gösteren alt grupların kişisel bakım, ev temizlik ve gıda altında ise içecekler ve atıştırmalıklar grupları olduğunu paylaştı.
    Yapıştırdığın paragrafın devamı

bakım, ev temizlik ve gıda altında ise içecekler ve atıştırmalıklar grupları olduğunu paylaştı. Şekerel Erdoğan, belirli büyüklüğün üzerindeki kategorilere bakıldığında, 2023'ün ilk 9 ayında en yüksek hacim büyümesi kaydeden ilk 5 kategorinin buzlu kahve (%49,4), enerji içecekleri (%33,3), cilt bakım ürünleri (%20,1), kuruyemiş (%18,8) ve buzlu çay (%18,8) olduğunu açıkladı.

Bu ürünlerin bizim ürünlerle alakası yok. Elmayla armutu kıyaslıyorsun. Sağlıklı bir veri değil bu kıyas yapmak için.

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Yapıştırdığın paragrafın devamı

bakım, ev temizlik ve gıda altında ise içecekler ve atıştırmalıklar grupları olduğunu paylaştı. Şekerel Erdoğan, belirli büyüklüğün üzerindeki kategorilere bakıldığında, 2023'ün ilk 9 ayında en yüksek hacim büyümesi kaydeden ilk 5 kategorinin buzlu kahve (%49,4), enerji içecekleri (%33,3), cilt bakım ürünleri (%20,1), kuruyemiş (%18,8) ve buzlu çay (%18,8) olduğunu açıkladı.

Bu ürünlerin bizim ürünlerle alakası yok. Elmayla armutu kıyaslıyorsun. Sağlıklı bir veri değil bu kıyas yapmak için.
    atıştırmalık diyor...yukarıda...ben de zaten veriler geldi demedim...buradan en az %4-5 büyümüş olduğunu düşündüm...

--cirodaki artışın en büyük sebebi, maliyetleri artan çikolatanın fiyatlarının enflasyondan daha fazla artmasına bağlı...

--ayrıca, mc vites in satışları da muhtemelen ÜLKER e yazılıyor, sonra ülker UB ye ödeme yapıyor sanıyorum...bilanço dipnotları ve faaliyet raporundan öyle bir izlenim edindim...

............................3. çeyrek
    9 aylık (2.195.640) (913.194)
    12 aylık (3.970.450)

1.775 milyar 4. çeyrek faiz gideri.....

geçen haftalarda bana çok kızmıştınız.... yalancı...manipülasyon yapıyorsunuz demiştiniz.......buyurun....

6. 2024 beklentileri yer almamış yatırımcı sunumunda, bugün gelen dökümanlara ilişkin tek olumsuz aldığım not bu kısım oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    DOXA, kendisi eskiden bu topikte yazardı...şimdi X de yazıyor, geçen sene bir ara, ÜLKER gurubunun bilançoları masa başında yazılıyor babında bir şeyler söylemişti...ve ben çok sinirlenmiştim.. bu laf, büyük laf...ilerisini düşünmüştür muhakkak...
    Seninki artık şeref boyutunda eksiye geçmek oldu. Bu kadar ağlama. Ç üş

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    sonuç olarak diyeceğim;

--makyaj yapılmış ama, çok aşırıya kaçınca dökülmeye başlamış....

--neden ihtiyaç hissetmişler ki??
    Daha alçalamazsın sanıyordum ama yerin dibi yok senin için

Sayfa 11/254 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •