Sayfa 147/253 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 2024 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Gozluk tak bak...
    --zaten gözlükle baktım

Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Adam ??? yırtıyor ulkeri daha nasıl kotulerim diye. Anlamak zor
    --ben de kötüleme yok...siz öyle anlıyorsunuz...

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --zaten gözlükle baktım
    Uzak gözlüğü takmis olmayasin

--bence, adam delikanlı...bir şeyi sakladığı yok...yeri geldiğinde de eleştirisini usulüne uygun şekilde yapıyor...o nedenle çok fazla takipçisi var...ve çok da olumlu cevaplar alıyor...bu durumda ürünlerine güvenmeyenleri rahatsız ediyor...nasıl sustururuz diye öküzün altında buzağı arıyorlar...

6. Ülker e karşı yazdığı yazılardaki keskinlik ile burda kullandığı ifadeler aynı mı?? Var olan durumu idare etme çabası var, şirketi gömme çabası var mı, Gıdadedektifi ürün inceleme sözleşmesi adı altında yolunda, onu anladık da, sen niye parçalaniyorsun onu anlamadık, var yemez amcadan sana metelik işlemez )

--kendinizi özletmeyin, karabatak gibisiniz, buraya sadece bana laf sokmak için üye olduğunuz belli...

--var-yemez amca nın trollerinden misiniz?

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bence, adam delikanlı...bir şeyi sakladığı yok...yeri geldiğinde de eleştirisini usulüne uygun şekilde yapıyor...o nedenle çok fazla takipçisi var...ve çok da olumlu cevaplar alıyor...bu durumda ürünlerine güvenmeyenleri rahatsız ediyor...nasıl sustururuz diye öküzün altında buzağı arıyorlar...
    Neyi saklayacak ki..... küflü mallarımi savunacak... Takke dusmus kel görünmus...ne dieyecek...kel degilimi diyecek.... cümle elalem gordu kelini

Sayfa 147/253 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •