Sayfa 49/254 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2030 madde; 385 - 392 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Kendi adıma 7x maliyetle aldığım ülker’leri açıkçası 120-140 arası vermeyi planlıyordum.
    Fakat, 2 bilanço sonrası oluşabilecek Fk yı düşününce planlarımı ciddi bir farkla erteledim. Yapılabilecek endeks değişiklikleri ve sonrasında gelebilecek talep de ekstrası olur umarım. Fiyat kısmına çok takılmamak gerek. Bilanço öncesi çarşamba 99.80 kapatmış sadece 4 iş günü sonra 121.90 görmüştü. Yani klasik bir borsa değişiyle borsada bazen 1 hafta 1 ayı, 1 ay 1 yılı kurtarır.
    Sevgili Tidebringer ve geçmişten beridir ilgi gösterdiği her kağıda dikkat kesildiğim sevgili seyis başta olmam üzere herkese iyi pazarlar. Umarım herkesin gönlüne göre olur.

2.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Sevgili yönetim bu saçma atışmaya ne zaman bir son diyecek acaba.
    Bilgisi olmadan sonsuz fikir sahibi bir arkadaş, elinde olup olmadığına da emin değilim.
    Muhtemelen yoktur ki bu kadar olumsuz. Fakat halkı bilgilendirmeyi de sonsuz görev edinmiş kendine .
    Hakikaten enteresan , uzun zamandır foruma girmiyordum, buraya bakayım dedim ama saçma bir diyalog sayfalardır/haftalardır devam etmiş.
    Topiği her okuyanın aklına haliyle bunlar geliyor. Malum şahıs hiçbir şekilde niyetini ve arkaplanda ne yaptığını açıklayamıyor? Ne kadar ücret alsam bu kadar mesai yapardım diye soruyor insan kendine ve neden?

3. Flood tarzı mesajların önceki mesajları saklamaya yönelik olduğunu düşünüyorum. Normalde forum kurallarına da aykırı diye biliyorum.
    Ciddi suç içeren mesajlar böylelike örtbas edilierek devamlı kendini saklayan bir kara propaganda yürütülüyor.

4. Hocam hem alım gücü ciddi düştü diyorsun he de fiyatları ülkere göre ×2 x3 kat olan firmayı ülkere ciddi rakip diyosun
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    https://www.kahvedunyasi.com/kesfet/hakkimizda

--çok ciddi rakip...imaj sorunu da yok...
    SM-A346E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by White Walter Yazıyı Oku
    Hocam hem alım gücü ciddi düştü diyorsun he de fiyatları ülkere göre ×2 x3 kat olan firmayı ülkere ciddi rakip diyosun

SM-A346E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Der...

Kekde ciro yüzde 2000 civarı artmış....pazar kaybetmiş diyor....

6. Toplum düşmanlarına karşı bir birey olarak hepimizin bir sorumluluğu olmalı.

Eski topiğe nasıl ulaşabileceğimi bilen var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Toplum düşmanlarına karşı bir birey olarak hepimizin bir sorumluluğu olmalı.

Eski topiğe nasıl ulaşabileceğimi bilen var mı?
    Google a hisse net ulker yazin...

8. Gida enf ucmus diyor.... gıda firmasi icin olumsuz diyor....

Enf nedir onu bilmiyor....bir de üstüne Maliyet muhasebesi anlatmaya kalkıyor...

Üretilen mamul maaliyeti nedir ile satılan mamul maaliyeti nedir diye sorsak cevap veremez...

Sayfa 49/254 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •